Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 31 marca 2025 07:03
ReklamaElektryczne szczoteczki do zębów - zobacz ceny
ReklamaSport i rekreacja na Ceneo.pl

Szczęśliwe zakończenie poszukiwań

Wczoraj (6 września) informowaliśmy naszych czytelników o zaginięciu 35-letniej chorzowianki, Ewy Tomali. Na szczęście dzięki pomocy młodej mieszkanki Rudy Śląskiej, zaledwie kilka godzin po opublikowaniu komunikatu, poszukiwana została odnaleziona.
Szczęśliwe zakończenie poszukiwań

Wczoraj chorzowska policja wydała komunikat dotyczący zaginionej mieszkanki Chorzowa. Zaledwie kilka godzin po jego publikacji funkcjonariusze otrzymali informację, że w jednej z dzielnic Rudy Śląskiej, zauważono siedzącą na ławce kobietę, odpowiadająca wizerunkowi zaginionej.  Na miejsce skierowano mundurowych chorzowskiego zespołu ds. poszukiwań i identyfikacji osób, którzy we współpracy z policjantamii z Rudy Śląskiej, odnaleźli mieszkankę naszego miasta. Wkrótce potem 35-latka trafiła pod właściwą opiekę.

- Serdecznie dziękujemy mediom za pomoc w rozpowszechnieniu informacji. Dzięki komunikatom, które ukazały się w mediach, otrzymaliśmy informacje, które pomogły ustalić miejsce pobytu zaginionej. Dziękujemy również wszystkim internautom, a także mieszkańcom, którzy chętnie dzielili się z policjantami swoimi podejrzeniami - poinformował asp. Sebastian Imiołczyk, oficer prasowy chorzowskiej policji.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SzymonTreść komentarza: Taki podatek to kwota około 50 zł miesięcznie. To teraz wszystko ruszy z kopyta ;)Data dodania komentarza: 27.03.2025, 15:26Źródło komentarza: Nowe ulgi podatkowe dla chorzowskich przedsiębiorców. “To pierwszy z serii pomysłów”Autor komentarza: JaTreść komentarza: Co widzisz takiego złego w blaszanych garażach które stoją w całej Polsce taki racjonalizator widzę z ciebie cały Chorzów by chciałbyś wyciąć w pień wszystko co do 90 roku i postawić same nowe budynki. Heh racjonalizator fantastaData dodania komentarza: 25.03.2025, 15:12Źródło komentarza: Chorzów - Uniwersytet z centrum przesiadkowym. Trwają prace nad projektemAutor komentarza: VDTreść komentarza: Widzę że kogoś bardzo boli cudza własność w postaci działek i garaży - proszę zająć się swoimi sprawami i nie wtykać nos w nie swój teren.Data dodania komentarza: 25.03.2025, 14:34Źródło komentarza: Chorzów - Uniwersytet z centrum przesiadkowym. Trwają prace nad projektemAutor komentarza: ŁukaszTreść komentarza: Idea jak najbardziej słuszna, tylko niech planiści zrobią to dobrze, a nie jak przy okazji remontu ul. Katowickiej. Na przykład koniecznie trzeba zrobić porządek z tymi blaszanymi garażami przy Kędzierzyńskiej i obok przy Kozielskiej, bo to wstyd, jak to teraz wygląda - jest nowa stacja, jest nowa ulica, jest nowe centrum handlowe, jest nowy budynek mieszkalny (ten przy Kozielskiej), a obok dziadostwo jak z lat 90-tych.Data dodania komentarza: 25.03.2025, 13:42Źródło komentarza: Chorzów - Uniwersytet z centrum przesiadkowym. Trwają prace nad projektemAutor komentarza: Emilia WójtowiczTreść komentarza: Bardzo się zdziwiłam i mam gdzieś opinie innych nigdy nie wejdę do tej szkołyData dodania komentarza: 19.03.2025, 13:04Źródło komentarza: W tej szkole mieszkają duchyAutor komentarza: MarcinTreść komentarza: Chorzów umiera. Przejeżdżając przez miasto widać że wszystko się wali stare rudery, dziurawe drogi i brak biznesu który by pomógł finansowo. W perspektywie kilku lat widzę Chorzów jako dzielnice KatowicData dodania komentarza: 19.03.2025, 10:23Źródło komentarza: Iskrzy na linii KPR Ruch Chorzów - Miasto Chorzów. "Powinien wiedzieć, że wypowiada się już nie jako kibic, a jako prezydent"
Reklama
Reklama