Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Przejechał się na amfetaminie

Mundurowi z chorzowskiej komendy zatrzymali młodego mężczyznę, który prowadził swój samochód pod wpływem narkotyków. Jak się okazało, był to dopiero początek jego problemów. W samochodzie policjanci znaleźli amfetaminę, z której można było przygotować prawie 400 porcji dilerskich. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.
Przejechał się na amfetaminie

Policjanci chorzowskiej drogówki w trakcie prowadzenia działań ukierunkowanych przeciwko kierowcom, którzy wsiadają za kierownicę pod wpływem alkoholu czy też narkotyków, zatrzymali do kontroli kierowcę audi. Jak informują funkcjonariusze, mężczyzna od początku wzbudził on ich podejrzenia. Badanie alkomatem dało wynik negatywny, ale mundurowi postanowili użyć jeszcze urządzenia do wykrywania obecności m.in. twardych narkotyków w organizmie.

- Wynik testu nie pozostawił wątpliwości, że 26-latek jest pod wpływem amfetaminy. Ponadto w pojeździe policjanci znaleźli „biały proszek” z której można było przygotować 400 porcji dilerskich, a także wagę, woreczki strunowe oraz prawie 3,5 tys. zł – mówi asp. Sebastian Imiołczyk, oficer prasowy chorzowskiej policji.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty i decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

 

Źródło: KMP Chorzów


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

STatystyki 10.04.2018 12:17
Chuj czy x10 czy razy 5 Takie kurwy odrazu na Dyszkę Bedzie wiedział co odjebal A nie chciał bym żeby mu coś odjebało na drodze Drifter by mu się właczył i by może pozabijał ludzi !!!!!!

Powiedz prawde 10.04.2018 11:32
Ile gram było a nie jakichś śmiesznych porcji. Rozumiem że 40 sztuk chcecie pomnożyć X10?

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Emilia WójtowiczTreść komentarza: Bardzo się zdziwiłam i mam gdzieś opinie innych nigdy nie wejdę do tej szkołyData dodania komentarza: 19.03.2025, 13:04Źródło komentarza: W tej szkole mieszkają duchyAutor komentarza: MarcinTreść komentarza: Chorzów umiera. Przejeżdżając przez miasto widać że wszystko się wali stare rudery, dziurawe drogi i brak biznesu który by pomógł finansowo. W perspektywie kilku lat widzę Chorzów jako dzielnice KatowicData dodania komentarza: 19.03.2025, 10:23Źródło komentarza: Iskrzy na linii KPR Ruch Chorzów - Miasto Chorzów. "Powinien wiedzieć, że wypowiada się już nie jako kibic, a jako prezydent"Autor komentarza: Krytyczny KrytykTreść komentarza: Żeby za kilka lat prezydenta Michałka kijami ludzie z Chorzowa nie gonili, jak oprócz Ruchu wszystko będzie zaniedbane.Data dodania komentarza: 18.03.2025, 12:53Źródło komentarza: Iskrzy na linii KPR Ruch Chorzów - Miasto Chorzów. "Powinien wiedzieć, że wypowiada się już nie jako kibic, a jako prezydent"Autor komentarza: KarambaTreść komentarza: Rozumowanie urzędu& michalka jest proste. Został prezydentem tylko po to by "wybudować"stadion przy cichej6. Reszta to nieważne detale . I jak na razie ta"budowa" idzie jak po grudzie o ula w ogóle się uda .Data dodania komentarza: 18.03.2025, 10:13Źródło komentarza: Iskrzy na linii KPR Ruch Chorzów - Miasto Chorzów. "Powinien wiedzieć, że wypowiada się już nie jako kibic, a jako prezydent"Autor komentarza: MagdaTreść komentarza: Nowy konserwator miejski Anna Piontek, zasłania się działaniami swojego poprzednika sprzed dwóch lat. Nie stać jej na własne decyzje? To za co bierze pensję?Data dodania komentarza: 14.03.2025, 18:26Źródło komentarza: Co z historyczną trybuną krytą na stadionie przy Cichej 6?Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: tam jest ruch dwukierunkowy.Data dodania komentarza: 7.03.2025, 19:01Źródło komentarza: Wybudują nowy wiadukt na ul. Nowej. Prace ruszą w maju i potrwają półtora roku
Reklama
Reklama