Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 8 kwietnia 2025 14:42
Reklama

Muzyczny Bukiet Róż już w najbliższą niedzielę

Już za kilka dni, 11 lipca, goście Parku Śląskiego będą mogli usłyszeć niesamowity Crystal Quartet. Kwartet smyczkowy, założony przez absolwentki Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, zaprezentuje program "Klasycznie i filmowo". W repertuarze znajdą się kompozycje wybitnych artystów, a wśród nich m.in. Mozart, Shostakovich, czy Kilar.
Muzyczny Bukiet Róż już w najbliższą niedzielę

Muzyczny Bukiet to cykl koncertów muzyki klasycznej, który na dobre zadomowił się w parkowym Rosarium. Podczas ośmiu spotkań, w każde niedzielne popołudnie lipca i sierpnia, przestrzeń Parku Śląskiego wypełni się kojącymi dźwiękami najlepszych utworów Mozarta, Straussa czy Debussy-ego.

Reklama

Nowością tegorocznej edycji będzie pierwsza edycja festiwalu piosenki zatytułowanego "Wokalny Bukiet Róż - Natura, Piękno, Eko", który odbędzie się w niedzielę 22 sierpnia. Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Zespołem Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara w Katowicach.

Źródło: Park Śląski


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: slawekTreść komentarza: hard rock pub powstał w II połowie 1997 roku a nie w 1996Data dodania komentarza: 7.04.2025, 15:16Źródło komentarza: Zamyka się kultowy pub. "Brak nam już słów"Autor komentarza: jaaaTreść komentarza: Oraz światła reflektorowe ze Stadionu ślaskiego , ufo to raczej spodek dla niektórych , takie betonowe stare coś cos co upiekszono , nie róbmy z siebie idiotów , twierdzac że mamy te ufoData dodania komentarza: 1.04.2025, 14:53Źródło komentarza: Tajemnicze znalezisko w tramwaju! Czy należy do kosmitów?Autor komentarza: SzymonTreść komentarza: Taki podatek to kwota około 50 zł miesięcznie. To teraz wszystko ruszy z kopyta ;)Data dodania komentarza: 27.03.2025, 15:26Źródło komentarza: Nowe ulgi podatkowe dla chorzowskich przedsiębiorców. “To pierwszy z serii pomysłów”Autor komentarza: JaTreść komentarza: Co widzisz takiego złego w blaszanych garażach które stoją w całej Polsce taki racjonalizator widzę z ciebie cały Chorzów by chciałbyś wyciąć w pień wszystko co do 90 roku i postawić same nowe budynki. Heh racjonalizator fantastaData dodania komentarza: 25.03.2025, 15:12Źródło komentarza: Chorzów - Uniwersytet z centrum przesiadkowym. Trwają prace nad projektemAutor komentarza: VDTreść komentarza: Widzę że kogoś bardzo boli cudza własność w postaci działek i garaży - proszę zająć się swoimi sprawami i nie wtykać nos w nie swój teren.Data dodania komentarza: 25.03.2025, 14:34Źródło komentarza: Chorzów - Uniwersytet z centrum przesiadkowym. Trwają prace nad projektemAutor komentarza: ŁukaszTreść komentarza: Idea jak najbardziej słuszna, tylko niech planiści zrobią to dobrze, a nie jak przy okazji remontu ul. Katowickiej. Na przykład koniecznie trzeba zrobić porządek z tymi blaszanymi garażami przy Kędzierzyńskiej i obok przy Kozielskiej, bo to wstyd, jak to teraz wygląda - jest nowa stacja, jest nowa ulica, jest nowe centrum handlowe, jest nowy budynek mieszkalny (ten przy Kozielskiej), a obok dziadostwo jak z lat 90-tych.Data dodania komentarza: 25.03.2025, 13:42Źródło komentarza: Chorzów - Uniwersytet z centrum przesiadkowym. Trwają prace nad projektem
Reklama
Reklama