Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Odczuwalny wstrząs

Dzisiaj o godzinie 10:55 mieszkańcy Chorzowa mogli odczuć silny wstrząs. Kopalnia KWK Bobrek-Piekary Ruch Bobrek, była epicentrum tego zjawiska.
Odczuwalny wstrząs

Nie tylko chorzowianie mogli poczuć dzisiejszy wstrząs. Zatrzęsło również w innych miastach, takich jak Świętochłowice, Ruda Śląska, Katowice, Piekary Śląskie oraz Sosnowcu. Najsilniej można było jednak odczuć te zjawisko w Bytomiu. Wszystko miało miejsce w rejonie ściany 5. w pokładzie 503 na poziomie blisko 730 metrów. Sejsmografy odnotowały, że wstrząs miał siłę 4 w skali Richtera. Na całe szczęście nikt nie ucierpiał na skutek tego zdarzenia. Załoga kopalni została wycofana, a wszystkie prace wstrzymano.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Krytyczny KrytykTreść komentarza: Żeby za kilka lat prezydenta Michałka kijami ludzie z Chorzowa nie gonili, jak oprócz Ruchu wszystko będzie zaniedbane.Data dodania komentarza: 18.03.2025, 12:53Źródło komentarza: Iskrzy na linii KPR Ruch Chorzów - Miasto Chorzów. "Powinien wiedzieć, że wypowiada się już nie jako kibic, a jako prezydent"Autor komentarza: KarambaTreść komentarza: Rozumowanie urzędu& michalka jest proste. Został prezydentem tylko po to by "wybudować"stadion przy cichej6. Reszta to nieważne detale . I jak na razie ta"budowa" idzie jak po grudzie o ula w ogóle się uda .Data dodania komentarza: 18.03.2025, 10:13Źródło komentarza: Iskrzy na linii KPR Ruch Chorzów - Miasto Chorzów. "Powinien wiedzieć, że wypowiada się już nie jako kibic, a jako prezydent"Autor komentarza: MagdaTreść komentarza: Nowy konserwator miejski Anna Piontek, zasłania się działaniami swojego poprzednika sprzed dwóch lat. Nie stać jej na własne decyzje? To za co bierze pensję?Data dodania komentarza: 14.03.2025, 18:26Źródło komentarza: Co z historyczną trybuną krytą na stadionie przy Cichej 6?Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: tam jest ruch dwukierunkowy.Data dodania komentarza: 7.03.2025, 19:01Źródło komentarza: Wybudują nowy wiadukt na ul. Nowej. Prace ruszą w maju i potrwają półtora rokuAutor komentarza: SepTreść komentarza: Przy hotelu był wypadek a dokładniej na skrzyżowaniu z ul.Dąbrowskiego.Urząd Skarbowy jest 500m dalej.Data dodania komentarza: 7.03.2025, 16:38Źródło komentarza: Uciekał po kolizji, doprowadził do kolejnej. Jedna osoba w szpitalu J Autor komentarza: Tuba ChorzowaTreść komentarza: Uwaga! Do końca tygodnia (09.03.2025) na hasło "Tuba Chorzowa" otrzymacie 20% zniżki na wszystkie zapiexy w TODOJUTRA w Chorzowie (ul. Wolności 43).Data dodania komentarza: 5.03.2025, 13:24Źródło komentarza: “Trzeba mieć smaczny produkt, dobry plan i życzliwych ludzi wokół siebie”
Reklama
Reklama