Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

DZ: Bilet KZK GOP na 3 miasta: dlaczego nie można już go kupić w kiosku?

Jak już zapewne wiecie, jednorazowe bilety papierowe na 3 miasta zostały wycofane ze sprzedaży w kioskach. Obecnie można je zakupić za pośrednictwem aplikacji, biletomatów i karty ŚKUP, która wielu osobom nie przypadła do gustu.
DZ:  Bilet KZK GOP na 3 miasta: dlaczego nie można już go kupić w kiosku?

Wiele osób skarży się na to działanie, uważając, że jest to duża niedogodność - wbrew zapewnieniom KZK GOPU o dostępności biletomatów, ludzie skarżą się na ich braki poza centrami miast. Czym sam KZK GOP usprawiedliwa swą decyzję o wycofaniu biletów? Tym, że się... nie sprzedawały.

Podejmując taką decyzję, oparliśmy się na konkretnych danych. W ciągu roku sprzedawanych jest około 5 milionów jednorazowych biletów. Tylko 350 tys. z nich stanowią te na 3 i więcej miast – wyjaśnia Anna Koteras. Te bilety wciąż dostępne są u kierowców i w automatach – dodaje. Pasażerów taka argumentacja nie przekonuje. Są oburzeni - informuje Dziennik Zachodni.
 
O niezadowoleniu pasażerów możemy przeczytać w dalszej częśći artykułu:
 
– Zdecydowanie źle oceniam ostatnie decyzję KZK GOP - mówi DZ Agnieszka Trojanowska, pasażerka z Katowic. – Ostatnio nie zdążyłam doładować karty ŚKUP. Nie miałam pojęcia o wycofaniu z kiosków biletów papierowych i ganiałam po całych Katowicach, szukając automatu, bo kierowca nie zawsze ma bilety. A nawet jak ma, to kartą u niego nie zapłacę – dodaje pani Agnieszka.- czytamy dalej. A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Rzeczywiście nieudogodnienie czy zwykłe kręcenie nosa ze strony pasażerów?
 
Pełen artykuł jest dostępny na: http://www.dziennikzachodni.pl/
 
 
źródło: dziennikzachodni.pl
 

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MagdaTreść komentarza: Nowy konserwator miejski Anna Piontek, zasłania się działaniami swojego poprzednika sprzed dwóch lat. Nie stać jej na własne decyzje? To za co bierze pensję?Data dodania komentarza: 14.03.2025, 18:26Źródło komentarza: Co z historyczną trybuną krytą na stadionie przy Cichej 6?Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: tam jest ruch dwukierunkowy.Data dodania komentarza: 7.03.2025, 19:01Źródło komentarza: Wybudują nowy wiadukt na ul. Nowej. Prace ruszą w maju i potrwają półtora rokuAutor komentarza: SepTreść komentarza: Przy hotelu był wypadek a dokładniej na skrzyżowaniu z ul.Dąbrowskiego.Urząd Skarbowy jest 500m dalej.Data dodania komentarza: 7.03.2025, 16:38Źródło komentarza: Uciekał po kolizji, doprowadził do kolejnej. Jedna osoba w szpitalu J Autor komentarza: Tuba ChorzowaTreść komentarza: Uwaga! Do końca tygodnia (09.03.2025) na hasło "Tuba Chorzowa" otrzymacie 20% zniżki na wszystkie zapiexy w TODOJUTRA w Chorzowie (ul. Wolności 43).Data dodania komentarza: 5.03.2025, 13:24Źródło komentarza: “Trzeba mieć smaczny produkt, dobry plan i życzliwych ludzi wokół siebie”Autor komentarza: prezesTreść komentarza: Niech Michałek popatrzy na Morawieckiego.Morawiecki da 100 milionów Nawrocki też i stadion stoi, a Chorzów się wali!Taczka już przygotowana.Data dodania komentarza: 27.02.2025, 20:31Źródło komentarza: Kolejny przedstawiciel PiS-u uzupełnia prezydium chorzowskiej rady miastaAutor komentarza: chTreść komentarza: Co w końcu się liczy w meczu ? Bo to była żenada . A tu marzy się stadion jakim kosztem -kosztem mieszkańcówData dodania komentarza: 25.02.2025, 13:59Źródło komentarza: Mecz Mistrzów: rekord frekwencji, tetris na murawie i awantura o race
Reklama
Reklama