Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pierwsza debata za nami

W Centrum Inicjatyw Społecznych przy ul. 3-go Maja 18, dzielnicowi z chorzowskiej „dwójki” spotkali się z seniorami oraz uczniami z chorzowskiego Liceum Ogólnokształcącego o profilu wojskowym. Celem spotkania było przybliżenie pracy dzielnicowego. Został również omówiony temat nowej koncepcji pracy dzielnicowego "Dzielnicowy bliżej nas”.
Pierwsza debata za nami

Tematem przewodnim spotkania było przybliżenie pracy dzielnicowego mieszkańcom Chorzowa. Uczestnicy spotkania chętnie zadawali pytania zarówno bezpośrednio dotyczące pracy dzielnicowych jak i zgłaszali problemy dotyczące m.in. nieprawidłowego parkowania czy też przekraczania prędkości, pytali o to w jaki sposób zgłosić zakłócenie ciszy nocnej przez uciążliwego sąsiada czy też rozwiązać problem zainstalowania monitoringu. W trakcie spotkania został również omówiony temat nowej koncepcji pracy dzielnicowego „ Dzielnicowy bliżej nas”.

Takie spotkania z policjantami będą odbywały się cyklicznie. Celem tych spotkań będzie zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez policję bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

- Jesteśmy przekonani, że spotkania z Państwem pozwolą nam na ustalenie, o jakich zagrożeniach należy rozmawiać w pierwszej kolejności oraz na określenie i zaplanowanie działań odpowiadających na aktualne zagrożenia, z uwzględnieniem szczególnej roli dzielnicowego - podkreślają dzielnicowi.

 

Źródło: KMP Chorzów

Fot.: chorzow.slaska.policja.gov.pl



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MagdaTreść komentarza: Nowy konserwator miejski Anna Piontek, zasłania się działaniami swojego poprzednika sprzed dwóch lat. Nie stać jej na własne decyzje? To za co bierze pensję?Data dodania komentarza: 14.03.2025, 18:26Źródło komentarza: Co z historyczną trybuną krytą na stadionie przy Cichej 6?Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: tam jest ruch dwukierunkowy.Data dodania komentarza: 7.03.2025, 19:01Źródło komentarza: Wybudują nowy wiadukt na ul. Nowej. Prace ruszą w maju i potrwają półtora rokuAutor komentarza: SepTreść komentarza: Przy hotelu był wypadek a dokładniej na skrzyżowaniu z ul.Dąbrowskiego.Urząd Skarbowy jest 500m dalej.Data dodania komentarza: 7.03.2025, 16:38Źródło komentarza: Uciekał po kolizji, doprowadził do kolejnej. Jedna osoba w szpitalu J Autor komentarza: Tuba ChorzowaTreść komentarza: Uwaga! Do końca tygodnia (09.03.2025) na hasło "Tuba Chorzowa" otrzymacie 20% zniżki na wszystkie zapiexy w TODOJUTRA w Chorzowie (ul. Wolności 43).Data dodania komentarza: 5.03.2025, 13:24Źródło komentarza: “Trzeba mieć smaczny produkt, dobry plan i życzliwych ludzi wokół siebie”Autor komentarza: prezesTreść komentarza: Niech Michałek popatrzy na Morawieckiego.Morawiecki da 100 milionów Nawrocki też i stadion stoi, a Chorzów się wali!Taczka już przygotowana.Data dodania komentarza: 27.02.2025, 20:31Źródło komentarza: Kolejny przedstawiciel PiS-u uzupełnia prezydium chorzowskiej rady miastaAutor komentarza: chTreść komentarza: Co w końcu się liczy w meczu ? Bo to była żenada . A tu marzy się stadion jakim kosztem -kosztem mieszkańcówData dodania komentarza: 25.02.2025, 13:59Źródło komentarza: Mecz Mistrzów: rekord frekwencji, tetris na murawie i awantura o race
Reklama
Reklama