Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 13 marca 2025 00:58
Reklama

Zwłoki mężczyzny znalezione w chorzowskim mieszkaniu

W minioną sobotę zaniepokojony mieszkaniec jednego z bloków przy ul. Gałeczki poinformował służby miejskie, że od kilku dni nie ma kontaktu ze swoim sąsiadem. Niestety, sprawdził się najgorszy możliwy scenariusz.
Zwłoki mężczyzny znalezione w chorzowskim mieszkaniu

Policja została zaalarmowana 21 października około godz. 12:35. Jak wynikało z informacji przekazanej przez mieszkańca bloku przy ul. Gałeczki 47, nie widział on swojego sąsiada od półtora tygodnia, co wzbudziło jego niepokój. 

Na miejsce skierowano służby miejskie.

- Drzwi do mieszkania były zamknięte, dlatego straż pożarna musiała do niego wejść przez okno balkonowe. W środku znaleziono ciało 76-letniego mężczyzny - informuje mł. asp. Karol Kolaczek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie.

Stróże prawa wykluczyli udział osób trzecich, a zatem zgon najprawdopodobniej wystąpił z przyczyn naturalnych. O zdarzeniu poinformowano syna denata.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: tam jest ruch dwukierunkowy.Data dodania komentarza: 7.03.2025, 19:01Źródło komentarza: Wybudują nowy wiadukt na ul. Nowej. Prace ruszą w maju i potrwają półtora rokuAutor komentarza: SepTreść komentarza: Przy hotelu był wypadek a dokładniej na skrzyżowaniu z ul.Dąbrowskiego.Urząd Skarbowy jest 500m dalej.Data dodania komentarza: 7.03.2025, 16:38Źródło komentarza: Uciekał po kolizji, doprowadził do kolejnej. Jedna osoba w szpitalu J Autor komentarza: Tuba ChorzowaTreść komentarza: Uwaga! Do końca tygodnia (09.03.2025) na hasło "Tuba Chorzowa" otrzymacie 20% zniżki na wszystkie zapiexy w TODOJUTRA w Chorzowie (ul. Wolności 43).Data dodania komentarza: 5.03.2025, 13:24Źródło komentarza: “Trzeba mieć smaczny produkt, dobry plan i życzliwych ludzi wokół siebie”Autor komentarza: prezesTreść komentarza: Niech Michałek popatrzy na Morawieckiego.Morawiecki da 100 milionów Nawrocki też i stadion stoi, a Chorzów się wali!Taczka już przygotowana.Data dodania komentarza: 27.02.2025, 20:31Źródło komentarza: Kolejny przedstawiciel PiS-u uzupełnia prezydium chorzowskiej rady miastaAutor komentarza: chTreść komentarza: Co w końcu się liczy w meczu ? Bo to była żenada . A tu marzy się stadion jakim kosztem -kosztem mieszkańcówData dodania komentarza: 25.02.2025, 13:59Źródło komentarza: Mecz Mistrzów: rekord frekwencji, tetris na murawie i awantura o raceAutor komentarza: JoTreść komentarza: Kto by sie spodziewoł? Żodyn. Data dodania komentarza: 30.01.2025, 16:09Źródło komentarza: Szymon Michałek dogadał się z PiS-em. “Dlaczego tak długo to trwało?”
Reklama
Reklama