Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Sanah marzyła o stadionie. "Dziś jest najlepszy dzień w moim życiu!" [ZDJĘCIA]

Sanah porwała publiczność we wtorkowy wieczór na Stadionie Śląskim. Podczas niemal 3-godzinnego występu nie zabrakło największych przebojów artystki oraz wyjątkowych gości. 
Sanah marzyła o stadionie. "Dziś jest najlepszy dzień w moim życiu!" [ZDJĘCIA]

Występem w Chorzowie zainaugurowana została Uczta nad Ucztami, czyli trasa stadionowych koncertów, jakie zaplanowała jedna z najpopularniejszych gwiazd muzycznych młodego pokolenia w Polsce. Niemal pełen Kocioł Czarownic wypełnił się miłośnikami sanah, która zaserwowała im wyjątkową ucztę. 

Piosenkarka zaprezentowała się swoim fanom w ośmiu różnych wcieleniach, z "Królową dram" na czele. Poza okazją do wysłuchania ulubionych piosenek w żywych aranżacjach, można było zobaczyć ciekawą oprawę, o którą zadbali organizatorzy. 

Na tytułową "Ucztę" zaprosił nas z ekranów Robert Makłowicz, by po chwili, przy aplauzie tłumu, na scenie pojawiła się ona. 

Bohaterka wieczoru sprawnie poruszała się po scenie, znajdując też czas na to, aby zejść do zgromadzonej publiczności. Przygotowano też dla niej specjalną gondolę, którą mogła "wjechać" w kierunku okolicznych sektorów. 

Szczery, ciągły kontakt z publicznością to jeden z atutów artystki. Od dowcipów, zabawnych zwierzeń, wzruszających momentów, do chwil w których przerywała występ gdy ktoś źle się poczuł. Sanah na estradzie przez swoją naturalność wypada wybornie, a fani ją za to kochają. Nie sposób nie odnieść wrażenia, że to działa w obie strony. 

Zuzia wystąpiła w dwóch wyjątkowych duetach. Dużą niespodzianką był udział Piotra Kupichy, z którym wokalistka wykonała utwór zespołu Feel "Pokaż na co Cię stać". Niewiele później na deskach pojawił się Grzegorz Turnau, aby wraz z wtorkową gwiazdą przypomnieć wspólnie nagrany kawałek "Sen we śnie", a przy tym wznieść się w górę na specjalnej platformie. 

"Dziś jest najlepszy dzień w moim życiu!" - usłyszeliśmy od artystki, co było zapowiedzią utworu promującego "Ucztę nad Ucztami". Jeszcze zanim sanah zeszła ze sceny, zdradziła przyszłoroczne plany. Na jej koncie mają pojawić się kolejne dwa albumy. 

- Uwielbiam sanah! Ten koncert to był dla mnie punkt obowiązkowy. Nie mogłem tego przegapić - powiedział Marcin, jeden z uczestników, którzy bawili się na płycie chorzowskiego giganta. 

- Ona jest wyjątkowa. Gdy zobaczyłam ją na żywo, miałam łzy w oczach. Jej głos, to co robi na scenie, to jest coś fantastycznego! - skomentowała Edyta, fanka sanah. 

Sanah w ramach "Uczty nad Ucztami" wystąpi jeszcze w Polsat Arenie Gdańsk (08.09.23) oraz na PGE Narodowym w Warszawie (22.09.23). Bilety na oba te wydarzenia są już wyprzedane. 

Fot. Jakub Brzozowicz



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: tam jest ruch dwukierunkowy.Data dodania komentarza: 7.03.2025, 19:01Źródło komentarza: Wybudują nowy wiadukt na ul. Nowej. Prace ruszą w maju i potrwają półtora rokuAutor komentarza: SepTreść komentarza: Przy hotelu był wypadek a dokładniej na skrzyżowaniu z ul.Dąbrowskiego.Urząd Skarbowy jest 500m dalej.Data dodania komentarza: 7.03.2025, 16:38Źródło komentarza: Uciekał po kolizji, doprowadził do kolejnej. Jedna osoba w szpitalu J Autor komentarza: Tuba ChorzowaTreść komentarza: Uwaga! Do końca tygodnia (09.03.2025) na hasło "Tuba Chorzowa" otrzymacie 20% zniżki na wszystkie zapiexy w TODOJUTRA w Chorzowie (ul. Wolności 43).Data dodania komentarza: 5.03.2025, 13:24Źródło komentarza: “Trzeba mieć smaczny produkt, dobry plan i życzliwych ludzi wokół siebie”Autor komentarza: prezesTreść komentarza: Niech Michałek popatrzy na Morawieckiego.Morawiecki da 100 milionów Nawrocki też i stadion stoi, a Chorzów się wali!Taczka już przygotowana.Data dodania komentarza: 27.02.2025, 20:31Źródło komentarza: Kolejny przedstawiciel PiS-u uzupełnia prezydium chorzowskiej rady miastaAutor komentarza: chTreść komentarza: Co w końcu się liczy w meczu ? Bo to była żenada . A tu marzy się stadion jakim kosztem -kosztem mieszkańcówData dodania komentarza: 25.02.2025, 13:59Źródło komentarza: Mecz Mistrzów: rekord frekwencji, tetris na murawie i awantura o raceAutor komentarza: JoTreść komentarza: Kto by sie spodziewoł? Żodyn. Data dodania komentarza: 30.01.2025, 16:09Źródło komentarza: Szymon Michałek dogadał się z PiS-em. “Dlaczego tak długo to trwało?”
Reklama
Reklama