Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

„Lis i pies 2” w SDK

Starochorzowski Dom Kultury ponownie zaprasza dzieci na projekcję bajki w ramach Poranków Filmowych dla najmłodszych. Styczniowym wyborem jest film „Lis i pies 2” z 2006 roku. Seans trwa 1 godz. 9 min.
„Lis i pies 2” w SDK

Krótko o filmie: W okolicy gdzie lis i pies dorastają przyjeżdża wesołe miasteczko. Przyjaciele przychodzą na koncert  zespołu o nazwie Bezpański Band. Wokalistka obraża się na resztę zespołu i zespołu i odmawia wystąpienia przed publicznością, Lecz na scenie pojawia się Miedziak i robi furorę. Zostaje on wokalistą, a jego przyjaciel Tod jego asystentem. Miedziak jest bardzo pochłonięty pracą i nie ma czasu dla swojego kolegi.

Projekcja odbędzie się w sobotę 14 stycznia o godzinie 10:00 w „Galerii na Strychu” w Starochorzowskim Domu Kultury na ul. Siemianowickiej 59. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, do uczestnictwa w projekcji upoważnia ChCKarta. W wypadku nieposiadania karty można ją zakupić w kasie Chorzowskiego Centrum Kultury. Karta jest ważna przez cały rok i umożliwia wstęp na wiele wydarzeń organizowanych zarówno przez ChCK i SDK.

W celu uzyskania dodatkowych informacji odnośnie wydarzenia należy kontaktować się z Piotrem Szromekiem – tel. 32 247 39 58; e-mail: [email protected].

 źródło: SDK


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: tam jest ruch dwukierunkowy.Data dodania komentarza: 7.03.2025, 19:01Źródło komentarza: Wybudują nowy wiadukt na ul. Nowej. Prace ruszą w maju i potrwają półtora rokuAutor komentarza: SepTreść komentarza: Przy hotelu był wypadek a dokładniej na skrzyżowaniu z ul.Dąbrowskiego.Urząd Skarbowy jest 500m dalej.Data dodania komentarza: 7.03.2025, 16:38Źródło komentarza: Uciekał po kolizji, doprowadził do kolejnej. Jedna osoba w szpitalu J Autor komentarza: Tuba ChorzowaTreść komentarza: Uwaga! Do końca tygodnia (09.03.2025) na hasło "Tuba Chorzowa" otrzymacie 20% zniżki na wszystkie zapiexy w TODOJUTRA w Chorzowie (ul. Wolności 43).Data dodania komentarza: 5.03.2025, 13:24Źródło komentarza: “Trzeba mieć smaczny produkt, dobry plan i życzliwych ludzi wokół siebie”Autor komentarza: prezesTreść komentarza: Niech Michałek popatrzy na Morawieckiego.Morawiecki da 100 milionów Nawrocki też i stadion stoi, a Chorzów się wali!Taczka już przygotowana.Data dodania komentarza: 27.02.2025, 20:31Źródło komentarza: Kolejny przedstawiciel PiS-u uzupełnia prezydium chorzowskiej rady miastaAutor komentarza: chTreść komentarza: Co w końcu się liczy w meczu ? Bo to była żenada . A tu marzy się stadion jakim kosztem -kosztem mieszkańcówData dodania komentarza: 25.02.2025, 13:59Źródło komentarza: Mecz Mistrzów: rekord frekwencji, tetris na murawie i awantura o raceAutor komentarza: JoTreść komentarza: Kto by sie spodziewoł? Żodyn. Data dodania komentarza: 30.01.2025, 16:09Źródło komentarza: Szymon Michałek dogadał się z PiS-em. “Dlaczego tak długo to trwało?”
Reklama
Reklama