Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rozgrzeją silniki i... serca. Przed nami Zlot Samochodów na Cichej 6 

W niedzielę 20 listopada na parkingu Stadionu Miejskiego przy ul. Cichej 6 w Chorzowie odbędzie się Charytatywny Zlot Samochodowy. Na uczestników czeka moc atrakcji. Podczas wydarzenia prowadzona będzie zbiórka środków dla podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych w Chorzowie.
Rozgrzeją silniki i... serca. Przed nami Zlot Samochodów na Cichej 6 

Za nami piłkarska jesień, mogłoby się więc wydawać, że przez najbliższy czas niewiele będzie się działo na obiekcie przy Cichej 6 - nic bardziej mylnego! Już na najbliższą niedzielę zaplanowano wyjątkową atrakcję - Charytatywny Zlot Samochodowy. Ryk silników, potężne car audio, zjawiskowe pojazdy - to wszystko okraszone zabawą z DJ-em, a także ciekawymi konkursami czekać na Was będzie na parkingu Stadionu Miejskiego w Chorzowie. W trakcie zlotu prowadzona będzie zbiórka dla dzieciaków z placówek opiekuńczo-wychowawczych w Chorzowie. Na imprezę zaprasza chorzowska Fundacja Gramy do Końca.

- Podczas zlotu będziemy kwestować na rzecz placówek opiekuńczo-wychowawczych w Chorzowie. Kolejny raz wspieramy tę instytucję, poprzednio przekazaliśmy dla podopiecznych paczki świąteczne, a tym razem zbieramy na zimowisko dla dzieciaków. Zachęcam do wsparcia zbiórki, na miejscu poza szeregiem atrakcji znajdziecie także naszych wolontariuszy. Wiem, że chorzowianie mają szczodre serca, a cel jak zawsze jest szczytny - zachęca Bartłomiej Czaja, prezes Fundacji Gramy do końca. - Impreza nie mogłaby się odbyć, gdyby nie życzliwość wielu osób. Dziękujemy MORiS Chorzów za udostępnienie terenu - dodaje Czaja. 

Podczas wydarzenia wyróżnienie trafi do posiadacza "najlepszej fury", a także wybrany zostanie najlepszy zestaw car audio. O oprawę muzyczną zadba DJ. Dodatkowo na łasuchów czekać będzie strefa gastronomiczna. 

- Półtora roku temu postanowiłam dołączyć do grupy wolontariuszy. Pomyślałam: fajna sprawa, lubię to! Pomysł na zlot samochodowy pojawił się w październiku. Dlaczego? Kieruję mną chęć pomocy innym, w tym przypadku dzieciaczkom. Pragnę aby czuły się docenione i szczęśliwe! Dlaczego zlot samochodowy? Głównym powodem jest duże zainteresowanie ludzi motoryzacją. Wiem, że na tego typu imprezach zawsze pojawiają się miłośnicy motoryzacji, którzy chętnie przyłączą się do tego typu zbiórki. Można rozgrzać nie tylko serca, ale też silniki! - mówi Magdalena Nowińska, inicjatorka zlotu, wolontariuszka Fundacji. 

Charytatywny Zlot Samochodów odbędzie się w niedzielę, 20 listopada w godzinach od 12:00 do 16:00. Wstęp całkowicie darmowy! 

www.gramydokonca.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: tam jest ruch dwukierunkowy.Data dodania komentarza: 7.03.2025, 19:01Źródło komentarza: Wybudują nowy wiadukt na ul. Nowej. Prace ruszą w maju i potrwają półtora rokuAutor komentarza: SepTreść komentarza: Przy hotelu był wypadek a dokładniej na skrzyżowaniu z ul.Dąbrowskiego.Urząd Skarbowy jest 500m dalej.Data dodania komentarza: 7.03.2025, 16:38Źródło komentarza: Uciekał po kolizji, doprowadził do kolejnej. Jedna osoba w szpitalu J Autor komentarza: Tuba ChorzowaTreść komentarza: Uwaga! Do końca tygodnia (09.03.2025) na hasło "Tuba Chorzowa" otrzymacie 20% zniżki na wszystkie zapiexy w TODOJUTRA w Chorzowie (ul. Wolności 43).Data dodania komentarza: 5.03.2025, 13:24Źródło komentarza: “Trzeba mieć smaczny produkt, dobry plan i życzliwych ludzi wokół siebie”Autor komentarza: prezesTreść komentarza: Niech Michałek popatrzy na Morawieckiego.Morawiecki da 100 milionów Nawrocki też i stadion stoi, a Chorzów się wali!Taczka już przygotowana.Data dodania komentarza: 27.02.2025, 20:31Źródło komentarza: Kolejny przedstawiciel PiS-u uzupełnia prezydium chorzowskiej rady miastaAutor komentarza: chTreść komentarza: Co w końcu się liczy w meczu ? Bo to była żenada . A tu marzy się stadion jakim kosztem -kosztem mieszkańcówData dodania komentarza: 25.02.2025, 13:59Źródło komentarza: Mecz Mistrzów: rekord frekwencji, tetris na murawie i awantura o raceAutor komentarza: JoTreść komentarza: Kto by sie spodziewoł? Żodyn. Data dodania komentarza: 30.01.2025, 16:09Źródło komentarza: Szymon Michałek dogadał się z PiS-em. “Dlaczego tak długo to trwało?”
Reklama
Reklama