REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

"Zrobiłbym tak, żeby Cię nic nie bolało...". 22-letni pedofil ujęty w Chorzowie [WIDEO]

Na Sygnale

Na facebookowym profilu Fundacji ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili opublikowano film z zatrzymania podejrzewanego o pedofilię w Chorzowie. Michał M. miał kontaktować się z osobą podającą się za 12-latkę i składać jej propozycje o podłożu seksualnym. 

"Dzień dobry Polsko, witam was z Chorzowa" - tymi słowami rozpoczyna się transmisja wideo opublikowana na kanale Fundacji ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili. Jak można się domyśleć, autor nagrania nie przybył do naszego miasta w celach turystycznych. 

Dzwonił i nakłaniał do masturbacji

"Nasz podejrzewany Michał M., 22-letni mężczyzna, zabarykadował się z mamą w domu" - komentuje na żywo autor filmu. Czekając, aż znajdująca się na miejscu policja zakończy działania w jednym z chorzowskich mieszkań, zdaje relację z zatrzymania chorzowianina. 

Jak wynika z informacji przekazanych przez Łowców Pedofili, Michał M. nawiązał kontakt z 12-letnią dziewczynką - "wirtualnym dzieckiem" fundacji. Miał namawiać ją do samozadowalania i rejestrowania tej czynności. Instrukcję obrazował za pomocą materiałów pornograficznych.

"Michał M. za pomocą połączeń wideo dzwonił do osoby małoletniej (...) w tym czasie masturbował się, opowiadał swoje fantazje" - opowiada członek fundacji. 

Z relacji Fundacji ECPU Polska wynika, że w zatrzymaniu podejrzanego o pedofilię uczestniczyło siedmiu policjantów. Ostatecznie, M. zakuty w kajdanki, został przetransportowany do pobliskiej komendy. 

Pedofil w rękach policji

W Komendzie Miejskiej Policji w Chorzowie potwierdzają, że doszło do zatrzymania 22-letniego chorzowianina, w niedzielę ok. godziny 13:35. Mężczyzna nie usłyszał jeszcze zarzutów. Najprawdopodobniej będzie odpowiadał za uwodzenie osoby małoletniej poniżej 15 r. ż. z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego lub sieci telekomunikacyjnej. Za ten czyn grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności

- Nie przeszkadzały mu niewiedza i wycofanie dziecka. Samorealizował się w roli nauczyciela, chętnego do edukacji w tematach, jakie jeszcze długo powinny pozostać dziewczynce obce. Ubolewał, że mieszkają daleko od siebie, bo chciałby ją bliżej poznać na żywo. Wizualizował stosunek płciowy z udziałem 12-latki. Fantazjował także o miłości francuskiej i greckiej. Przekonywał słowami: "Zrobiłbym tak, żeby Cię nic nie bolało..." - czytamy w opisie live-a Fundacji ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili. 

Fot. screen wideo Fundacji ECPU Polska

Jakub Brzozowicz

Udostępnij:


Chorzówpedofilpedofilia12-latkaFundacja ECPU Polska: ŁOWCY Pedofililicetransmisja na żywopolicja

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Wtorek
Luty 2024
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
123
imieniny:
Anety, Lehca, Leona