Blogi - Mój Blog

Ubezpieczenia turystyczne - czym są, co zawierają.
Jaiona

Podróże i wyjazdy turystyczne to niesamowity czas, który warto spędzić z najbliższymi osobami. Zabawy, czynniki losowe czy inne zjawiska, mogą niestety doprowadzić do różnego rodzaju przykrych i nieplanowanych zdarzeń. Jak zabezpieczyć się przed skutkami wypadków czy chorób powstałych podczas podróży? Czym jest ubezpieczenie turystyczne? Co wchodzi w skład pakietów?

2019-10-25 17:20:52

Ubezpieczenie podróżne to pewnego rodzaju zabezpieczenie przed skutkami nieprzewidywanych, niekorzystnych wydarzeń. Jest to rodzaj ubezpieczenia pomiędzy daną firmą a klientem. Polisy te zawierane są zazwyczaj przed wyjazdami zagranicznymi lub podróżami z elementami ekstremalnymi i niebezpiecznymi. 

Co wchodzi w skład ubezpieczenia podróżnego?
Ubezpieczenie na wyjazd zależne jest od wielu czynników, które ustalane są podczas zawierania polisy. Dostosowywane są one do wymagań, potrzeb i charakteru wyjazdu turysty. W skład najpopularniejszych i najczęściej wybieranych polis wchodzą m.in.:
- ubezpieczenie w razie choroby,
- odszkodowanie w przypadku kontuzji, wypadku,
- ubezpieczenie na leczenie poza granicami kraju,
- odszkodowania od wypadku podczas uprawiania sportów,
- opłata za leczenie stomatologiczne,
- transport zwłok,
- odszkodowanie w przypadku śmierci,
- ubezpieczenie OC,
- odszkodowanie za kradzież,
- itp.
Wysokość odszkodowania oraz szczególne warunki przedstawione są w tzw. OWU, gdzie wymienione są wszelkie sytuacje obejmujące polisę, jak również punkty mówiące o niewypłacalności i zasadach postępowania.

Bardziej szczegółowe dane i ofertę można otrzymać na tej stronie https://ubezpieczenieturystyczne.online/compensa-voyage-ii/


Jaiona

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Czwartek
Czerwiec 2022
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Arnolda, Emiliany, Lucyny