REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Na Sygnale
Zatrzymano nieletnich rozbojarzy

W Parku Śląskim chorzowska policja zatrzymała trzech nastolatków z Chorzowa, którzy napadli na nieletnich z Zabrza. Dwóch 15-latków i jeden 16-latek usłyszeli już zarzuty. Teraz o ich losie zadecyduje sąd rodzinny.

| Na Sygnale
Na Sygnale
Zaginiony Dariusz Ziemliński

Policjanci z Chorzowa poszukują 30-letniego Dariusza Ziemlińskiego. Od 12.09.2018r zaginiony nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z policją osobisty lub telefoniczny pod nr 32 771 52 66 lub 112.

| Na Sygnale
Sport
MonsterJam już w sobotę!

Coraz bliżej! Już w najbliższą sobotę, 22 września na ultranowoczesnym Stadionie Śląskim w Chorzowie, odbędzie się najbardziej spektakularne, amerykańskie widowisko Monster Jam. Do sprzedaży trafiły dodatkowe bilety na to wyjątkowe wydarzenie!

| Sport
Na Sygnale
Projekt Edward na Śląsku

19 września to Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach. Podczas obchodów Europejskiego Tygodnia Mobilności, we wszystkich europejskich krajach prowadzona będzie trzecia edycja akcji pod nazwą EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych), w którą zaangażowana będzie również polska policja. Działania te koordynowane są przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego TISPOL oraz p...

| Na Sygnale
Sport
Skrót i kulisy meczu ze Stalą

Mecz ze Stalą Stalowa Wola z jednej strony przedłużył serię Niebieskich, bez przegranego spotkania, ale jednocześnie wzbudził wiele negatywnych emocji ze względu na styl gry drużyny. Przedstawiamy skrót z tego spotkania, a także tradycyjne kulisy.

| Sport
Sport
Zagrali dla Gerarda Cieślika

Za nami pierwsza edycja wielkiego Turnieju o Puchar Gerarda Cieślika. Trzydniowa rywalizacja zakończyła się triumfem drużyny Fabloku Chrzanów, a całą imprezę można uznać za wielki sukces organizacyjny.

| Sport
Kultura
Szukamy zdjęć "na piątkę"!

Ostatnie 12 miesięcy w sporcie obfitowało w liczne wydarzenia podczas których fotoreporterzy mieli okazję dokumentować gorycz porażki albo smak sukcesu. Emocje jeszcze nie opadły po klęsce piłkarzy na Mundialu czy zwycięstwach polskich lekkoatletów na Mistrzostwach Europy. Wszędzie tam gdzie sportowcy piszą swoją historię, zarówno tę małą jak i tę wielką, towarzyszą im fotoreporterzy, którzy nie o...

| Kultura
Miasto
Najwyższe i najniższe emerytury w województwie śląskim

Prawie 16 tysięcy złotych wynosi najwyższa emerytura w województwie śląskim. Wypłaca ją chorzowski oddział ZUS. Emerytura jak marzenie - westchnie niejeden Polak. Jaki jest przepis na takie świadczenie? - Tajemnica wysokiego świadczenia - to prosta matematyka. Im dłużej pracujemy tym większy zbudujemy sobie kapitał, wtedy czas pobierania emerytury jest krótszy, tym samym wyliczone świadczenie będ...

| Miasto
Kultura
Rusza kolejna edycja Wolności Czytania!

Dziś (18 września) w Chorzowskim Centrum Kultury zainaugurowana zostanie ósma edycja Wolności Czytania. W tym roku organizatorzy po raz kolejny przygotowali wiele ciekawych wydarzeń!

| Kultura
Nauka
Najlepsze kursy? Tylko w e-kantorze

Wymiana walut kojarzy się z koniecznością męczących wizyt w kantorze stacjonarnym czy banku i akceptacją narzuconego kursu. W dzisiejszych czasach możemy jednak tego uniknąć, kupując walutę w miejscu, do którego wszyscy mamy dostęp i to 24 godziny na dobę, gdzie możemy szybko i wygodnie nie tylko sprawdzić kursy walut, ale tez zlecić transakcję bez konieczności wychodzenia z domu. Ty miejscem jest...

| Nauka

POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Środa
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Januarego, Konstancji, Leopolda