REKLAMA

Katalog Firm - Strona główna

Dworek Parkowy

W naszej restauracji przenosimy leśną atmosferę z zewnątrz do wnętrza. Nasz rustykalny, ciepły wystrój wprowadza domową atmosferę. Do sporządzania potraw używamy świeżych produktów prosto od lokalnych dostawców. Obsługa Gości na doskonałym poziomie oraz otaczająca przyroda stanowią magię tego miejsca, w którym czas wydaje się biec wolniej. Serwujemy dla Państwa wykwintne dania kuchni śląskiej, polskiej i europejskiej. W naszej karcie pojawiają się zarówno stałe pozycje jak i sezonowe. Pragniemy zaspokajać gusta najbardziej wymagających gości.

Udostępnij:   Szczegóły
Logo Haft

Haft komputerowy stosowany jest do kreowania identyfikacji wizualnej firmy na całym świecie.

Udostępnij:   Szczegóły
Glapka-Instal Klima

NOWOCZESNE KLIMATYZACJA I WENTYLACJA POTRAFI ZAPEWNIĆ DOSKONAŁE WARUNKI DO MIESZKANIA I PRACY

Udostępnij:   Szczegóły
Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko

Największy park tematyczny w Polsce. Ponad 40 atrakcji do zabawy dla całych rodzin! Zapraszamy do świata magicznej zabawy!

Plac Atrakcji 1, 666-031-196 info@legendia.pl http://www.legendia.pl/
Udostępnij:   Szczegóły
Studio Gwiazd - Gimnastyka Artystyczna

Studio Gwiazd to miejsce, w którym pokochasz gimnastykę artystyczną. Rekreacyjnie ćwiczymy i trenujemy olimpijską dyscyplinę sportu. Naszym celem jest wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej oraz promowanie zdrowia. Wprowadzamy radość i satysfakcję z ćwiczeń fizycznych, odnosząc sukcesy na zawodach sportowych. Kadrę klubu stanowią licencjonowane instruktorki sportu w dyscyplinie gimnastyka artystyczna.

, 509-290-063 kontakt@studio-gwiazd.pl https://studio-gwiazd.pl/
Udostępnij:   Szczegóły
Alsen

Alsen to salon partnerski w branży komputerowej , zajmujący się sprzedażą elektroniki. Każdy z Naszych salonów to Autoryzowany Punk Sprzedaży oraz Autoryzowany Punkt serwisowy.

Katowicka 146, 41-500 Chorzów (+32) 775 27 00 sklep@alsen.pl https://www.alsen.pl/
Udostępnij:   Szczegóły