REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Kampania Maraton Bohaterów

Sport

Do rozpoczęcia 12. edycji Silesia Marathon pozostało już nieco ponad 100 dni. Bieg maratoński prowadzony ulicami czterech miast Śląska po raz kolejny cieszy się dużym zainteresowaniem miłośników sportu z Polski oraz innych krajów Europy. Obecnie, na trzy miesiące przed startem zawodów, swój udział zadeklarowało ponad 3000 osób.

REKLAMA

Nadchodzącą odsłonę Silesia Marathon poprzedza kampania "Maraton Bohaterów". Akcja zainaugurowana w połowie czerwca przedstawia sylwetki i historie biegaczy, którzy mimo różnych przeciwności byli w stanie bezgranicznie poświęcić się swojej pasji i razem z tysiącami innych uczestników wziąć udział w biegu.

Każdy z uczestników niesie za sobą historię i każdy z nich ma też swój szczególny powód, dla którego bierze udział w naszym biegu. Kampanią „Maraton Bohaterów” chcemy podkreślić idee towarzyszące Silesia Marathon i pokazać, że każdy biegacz poświęcony swojej pasji jest dla nas bohaterem – mówi Bohdan Witwicki, pomysłodawca Silesia Marathon i prezes fundacji Silesia Pro Active.

Na stronie poświęconej Maratonowi Bohaterów przedstawione zostały dotychczas sylwetki dwojga uczestników Silesia Marathon - Andreya Tikhnova oraz Katarzyny Tanistry. Kolejne historie - wraz z podcastami dostępnymi w serwisach streamingowych - prezentowane będą w każdy piątek aż do startu Silesia Marathon.

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się 4 października. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące zapisów dostępne są na oficjalnej stronie biegu.

Strona poświęcona Maratonowi Bohaterów:

www.maratonbohaterow.pl

Strona Silesia Marathon:

https://silesiamarathon.pl/

Źródło: Informacja prasowa

REKLAMA
Wojciech Czaputa

Udostępnij:


Silesia MarathonbiegisportmaratonkampaniaMaraton Bohaterów

Komentarze

CHRIS MISIEK
Zrobiłem film z trasy maratonu , jeśli ktoś się chce zobaczyć , jak bił rekordy, Link do filmu https://youtu.be/TBbQg5uB4tc

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

8
Czwartek
Grudzień 2022
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Delfiny, Marii, Wirginiusza
REKLAMA