AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

O.S.T.R. na planie zdjęciowym w Chorzowie

Rozrywka

Film "GNIEW" to wyjątkowy projekt fabularny oparty w całości na muzyce z nowego albumu O.S.T.R. Wyprodukowało go chorzowskie studio 9LITER FILMY, a na zdjęciach możemy zobaczyć jedną z ulic naszego miasta.

REKLAMA

Film został opublikowany w nocy 27 stycznia i już po upływie doby osiągnął wynik przekraczający 160 tys. wyświetleń.

Film "GNIEW" to wyjątkowy projekt fabularny oparty w całości na muzyce z nowego albumu O.S.T.R. Zamiast tradycyjnej selekcji teledyskowej, Ostry postanowił stworzyć film do swojej nowej płyty. Pierwszy, ponad 15-minutowy rozdział, obejmuje cztery premierowe nagrania pochodzące z nowego krążka artysty. Jak przekonują wydawcy, jest to produkcja pionierska i bezprecedensowa. Czy tak jest w istocie? Oceńcie sami.

W filmie występują Eliza Rycembel (nominowane do Oskara "Boże Ciało"), Eryk Lubos (“Ślepnąc od świateł”, "Psy 3") i Marcin Kali Gutkowski. Na kanale YouTube Asfalt Records emisja miała miejsce równo o północy, równolegle z nowymi singlami w serwisach streamingowych. Za produkcję filmu odpowiada chorzowskie studio 9LITER FILMY. Chociaż większość zdjęć była kręcona poza naszym miastem, to ekipa wybrała sobie na plan m.in. ul. Powstańców. Przed kamerą stanął Błażej Jankowiak - reżyser i operator, który przez niemal całe swoje życie mieszka w Chorzowie.

Tomasz Breguła

Udostępnij:


O.S.T.R.GniewChorzówul. Powstańcówchorzowskie studio9LITER FILMYBłażej Jankowiak

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Wtorek
Kwiecień 2020
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Donata, Herminy, Rufina