AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Legendia z Jamą Bazyliszka na zimę

Rozrywka

Jeśli odwiedziliście Legendię Śląskie Wesołe Miasteczko w ubiegłym sezonie z pewnością znacie to miejsce… Mowa o Jamie Bazyliszka, która w tym roku ponownie będzie działać także zimą! Otwarcie odbyło się już w ostatnią sobotę.

Jama Bazyliszka to kraina zabawy o powierzchni ponad 2000 m kw., kryjąca w sobie rozmaite rozrywki dla całej rodziny. Goście Legendii pokochali to miejsce tak bardzo, że postawiono, że będzie ono ponownie dostępne również w okresie jesienno-zimowym. Jama Bazyliszka będzie działać do 29 marca w każdą sobotę oraz niedzielę od godziny 11:00 do 20:00. Pod dachem znajdą się dodatkowe atrakcje dedykowane gościom w każdym wieku, dzięki czemu będzie to prawdziwe centrum rodzinnej rozrywki. Co takiego czeka na gości Jamy Bazyliszka?

Zdecydowanym hitem będzie Game Room, czyli pomieszczenie wypełnione blisko 20-stoma multimedialnymi automatami do gier. Wśród nich znajdą się na przykład: cymbergaje, symulator wyścigów motocyklowych, gry interaktywne i urządzenia do rywalizacji takie jak koszykówka i siłomierze. Nowością jest fakt, iż wszystkie te urządzenia dostępne będą w cenie biletu wstępu, bez dodatkowych opłat. Podobnie dmuchany zamek do skakania, który przypadnie do gustu każdej małej księżniczce.

– Użytkownicy automatów do gier z pewnością znają niemiłe uczucie, gdy z bólem serca wrzucają kolejną monetę by rozpocząć grę. W tym roku zdecydowaliśmy się oddać gościom Jamy Bazyliszka wszystkie automaty bez dodatkowych opłat. Dzięki temu każdy kto odwiedzi to magiczne miejsce pełne zabawy znajdzie rozrywkę dla siebie. Również opiekunowie dzieci oraz starsze rodzeństwo – zapowiada Izabela Kieliś, Local Commercial Manager w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku.

Największą „gwiazdą” w Jamie Bazyliszka jest sam Bazyliszek, czyli rodzinna atrakcja uznana w 2018 roku za najlepszą na świecie w swojej kategorii. Bazyliszek to ultranowoczesna przejażdżka, w której pasażerowie mają pokonać legendarnego potwora Bazyliszka, którego wzrok zamieniał ludzi w kamień. Podróż wagonikiem wyposażonym w laserową broń to idealna propozycja dla całych rodzin.

Jest też Gaj Urwisów, czyli jeden z największych w Polsce rura parków. Kilkadziesiąt metrów zakręconych korytarzy na wielu poziomach, baseny wypełnione kulkami i zjeżdżalnie, to propozycja dla najmłodszych, która z pewnością zagwarantuje mnóstwo radości z zabawy w Gaju Urwisów. Rodzice, w czasie gdy ich pociechy będą szalały w najlepsze mogą napić się aromatycznej kawy lub zjeść coś w bistro Pod Zielonym Pazurem.

Jak prezentują się ceny biletów? Za całodniowy wstęp do Jamy Bazyliszka kupiony w kasie zapłacimy 29 zł. Kupując bilet dla dziecka jego opiekun za wstęp i korzystanie z atrakcji zapłaci jedynie 5 zł.

 

Tomasz Breguła

Udostępnij:


Jama BazyliszkaLegendiaŚląskie Wesołe MiasteczkoPark ŚląskiChorzów

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

13
Poniedziałek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Danieli, Irwina, Małgorzaty