REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Międzynarodowy charytatywny wieczór kultury “Gramy do końca”

Miasto

Przed nami Międzynarodowy Charytatywny Wieczór Kultury "Gramy do Końca". To wydarzenie, podczas którego będzie można zobaczyć ciekawe zestawienie dwóch stylów tanecznych – ludowego w wykonaniu zespołu “SŁONECZKA” gości z miasta partnerskiego Tarnopol, a także tańca nowoczesnego zaprezentowanego przez członków stowarzyszenie Freeland.

REKLAMA

Partnerem medialnym wydarzenia jest portal Tuba Chorzowa, a współorganizatorem - Fundacja „Gramy do Końca”, powołana przez naszego redaktora naczelnego. - Zapraszamy wszystkich chorzowian do wzięcia udziału w wydarzeniu. Podczas imprezy odbędzie się zbiórka na rzecz Jagody Labus. Zorganizowane zostaną także licytacje, z których zysk przeznaczymy na operację Jagódki – mówi Bartłomiej Czaja.

Pasją Jagody jest pływanie, które uprawia od najmłodszych lat. W tej dziedzinie sportu odnosi swoje pierwsze sukcesy. Wydarzenie będzie miało charakter charytatywny i odbędzie się 22 listopada w Starochorzowskim Domu Kultury przy ul. Siemianowickiej 59, o godz. 18 00.

Równolegle zorganizowane zostanie również kameralne spotkanie z Jagodą oraz z artystami z Tarnopola w siedzibie CUMY (kolejnego partnera wydarzenia) przy ul. Wolności 3, o godz. 13:00. -  Tam też będzie można posłuchać interesującego wykładu historyka, który podejmie temat ”Współcześni tworzą nową kulturę” - zaznacza Grzegorz Nowak ze stowarzyszenia Freeland.

REKLAMA
Tomasz Breguła

Udostępnij:


Międzynarodowy charytatywny wieczór kultury “Gramy do końca”Starochorzowski Dom KulturyFreelandCUMAFundacja "Gramy do końca"

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Piątek
Marzec 2023
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Gabrieli, Marka, Seweryna
REKLAMA