AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Magda Gessler z "Kuchenną Rewolucją" w Chorzowie?

Rozrywka

W Chorzowie zjawił się wyjątkowy gość. Magda Gessler odwiedziła lokal Amore Mio. Słynna restauratorka, a zarazem gwiazda telewizji przeprowadzi najprawdopodobniej we wspomnianej restauracji „Kuchenne Rewolucje”.

Nasze miasto ma prawdziwe szczęście do sławnych osób związanych ze światem gastronomii. Przypomnijmy, że swojego czasu na ul. Wolności swoją restaurację prowadził Przemysław Błaszczyk – finalista 2. edycji programu „Top Chef”. W tym samym kulinarnym show brał udział uczeń Zespołu Szkół Gastronomiczno – Usługowych im. M. Dąbrowskiej w Chorzowie – Jarosław Śliwka. Swoje „pięć minut” miał także Damian Sobek, który powrócił do Chorzowa po udanych występach w „Master Chef” i podejmował próby otwierania własnych punktów gastronomicznych.

Tym razem do naszego miasta przybyła sama Maga Gessler. Celebrytka udostępniła za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na portalu Facebook, nagranie z którego wynika, że znajduje się przed restauracją „Amore Mio”, gdzie przeprowadzi najprawdopodobniej jedną ze swoich „Kuchennych Rewolucji”. Lokal znajdujący się przy ul. Hajduckiej specjalizuje się w kuchni włoskiej.

fot.: Miasto Chorzów

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


Kuchenne RewolucjeMagda GesslerAmore Miogastronomiarestauracja

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

14
Piątek
Sierpień 2020
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Alfreda, Maksymiliana, Selmy