REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Mężczyzna w terenie

Rozrywka

Trwają zapisy do kolejnej gry terenowej organizowanej na terenie naszego miasta. Tym razem będzie ona skierowana zarówno do dużych, jak i małych... mężczyzn! W podróż Śladami Chorzowskich Piłkarzy uczestnicy wyruszą już wkrótce, bo 9 lipca.

Galeria zdjęć


REKLAMA

- Tym razem miasto jest dla mężczyzn! Zapraszamy dużych i małych do aktywnego spędzania czasu w mieście z piłkarską historią Chorzowa w tle. Gra terenowa będzie oparta o miejsca szczególnie ważne dla chorzowskiego klubu piłkarskiego. Poznamy ciekawostki dotyczące powstania klubu, jego historii i czołowych piłkarzy. Nie zabraknie adrenaliny, sportowej rywalizacji i kilku kropel potu. Czeka nas świetna zabawa na świeżym powietrzu! - informują organizatorzy.

Miejska Gra Terenowa jest dedykowana dla mężczyzn w każdym wieku. To okazja, by aktywnie spędzić czas, spróbować sił w sportowej rywalizacji i poznać piłkarską historię Chorzowa. Wszystko rozpocznie się o godz. 18:00 w nadchodzący wtorek (9 lipca). Zgłoszenia będę natomiast przyjmowane jeszcze tylko do piątku (5 lipca). Spieszcie się!

Zabawa jest przeznaczona dla mieszkańców Chorzowa, ale również ich przyjaciół i rodzin. - Ojciec i syn, bracia, a może koledzy? Zabierz swojego ulubionego mężczyznę w pierwszy dzień wakacji na coś wyjątkowego! Gra ma charakter zespołowy, każdy zespół składa się z 2 osób. Limit uczestników to 60 osób (20 drużyn) – zachęcają organizatorzy.

Uczestnicy wyruszą spod Chorzowskiego Centrum Kultury. Meta zostanie natomiast zlokalizowana w kawiarni #WOLKA. Jak będzie przebiegać gra? Na trasie rozmieszczone zostaną punkty kontrolne, które obejmują ważne miejsca dla piłkarskiej historii Chorzowa. Tam też trzeba będzie wykonać wyznaczone misje. Na drużyny będą czekać rozmaite zadania sportowe, logiczne, wymagające integracji oraz kreatywności i sprytu. Punkty kontrolne będzie trzeba odnaleźć samodzielnie, posługując się mapą i wskazówkami.

Trasę będzie można pokonać pieszo lub rowerami. Na zwycięskie drużyny czekają nagrody. Jak się wziąć udział w zabawie? Zgłoszenia przyjmowane są na podstawie karty zgłoszeniowej dostępnej TUTAJ.

 

Źródło: ChCK

REKLAMA
Tomasz Breguła

Udostępnij:


Miejska Gra TerenowaChorzówChorzowskie Centrum KulturyChCKlipieczgłoszeniaŚladami Chorzowskich Piłkarzy

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

13
Czwartek
Czerwiec 2024
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Antoniego, Gracji, Lucjana
REKLAMA