AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Dzień Otwarty w domu opieki MEDI-system HONORATA

Rozrywka

Bezpłatne porady neurologopedy, psycholog i dietetyka, warsztaty „Egonomia na co dzień), gry i konkursy z nagrodami, spotkanie z alpakami – to tylko niektóre z rodzinnych atrakcji przygotowanych na DZIEŃ OTWARTY w domu opieki MEDI-system HONORATA w Chorzowie. Spotkanie odbędzie się w sobotę 19 maj w godz. 10.00-14.00 przy ul. Głównej 31 w Chorzowie (dzielnica Maciejkowice).

Galeria zdjęć


REKLAMA

- Serdecznie zapraszamy rodziny naszych podopiecznych, ale również naszych sąsiadów i wszystkich chętnych na rodzinną sobotę w HONORACIE. Dzień Otwarty to okazja do obejrzenia naszego ośrodka, poznania lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów i terapeutów zajęciowych, którzy na co dzień opiekują się seniorami. W programie m.in. ciekawe warsztaty i prezentacje, atrakcje dla całej rodziny, a przede wszystkim spotkanie z alpakami, które świetnie sprawdzają się w roli terapeutów - zapowiada Agnieszka Relidzyńska, dyrektor Domu Opieki MEDI-system HONORATA.

Rodzinna sobota pod hasłem „Poznajemy się” to bezpłatne badania diagnostyczne, darmowe porady psychologa i neurologopedy, warsztaty „Ergonomia na co dzień”, spotkanie z alpakami, prezentacja Anny Zielińskiej z Poradni Dobry Dietetyk pt. „Zdrowa dieta seniora”, wykład przedstawiciela firmy TENA pt. „Zdrowa skóra”, ABC Pierwszej pomocy, odkrywamy tajemnice karetki i wozu strażackiego oraz gry i zabawy dla dzieci. To wszystko czeka na nas i naszych najbliższych w Domu Opieki MEDI-system Honorata w Chorzowie.

MEDI-system HONORATA specjalizuje się w opiece i rehabilitacji osób starszych, które wymagają wsparcia i opieki ze względu na ograniczoną samodzielność w codziennym funkcjonowaniu. W naszym domu opieki zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania architektoniczne, które ułatwiają poruszanie się osobom starszym i niepełnosprawnym. Pacjenci mają do dyspozycji komfortowe 1 lub 2-osobowe pokoje z łazienką i telewizorem oraz piękny ogród z altankami. Posiadamy bardzo dobrze wyposażony dział rehabilitacji (kinezyterapia i fizykoterapia), dzięki czemu zapewniamy usługi szyte na miarę – dobrane według potrzeb i możliwości. Seniorzy przebywają pod opieką specjalistów z wieloletnim doświadczeniem: lekarzy specjalistów (internista, geriatra, neurolog), pielęgniarek i opiekunek specjalizujących się w opiece długoterminowej, wykwalifikowanych fizjoterapeutów i terapeutów zajęciowych oraz psychologa. Oferujemy: opiekę całodobową, pobyty krótkoterminowe (wakacyjne, wyręczające dla opiekunów), turnusy usprawniające dla seniorów, którzy chcą w krótkim czasie poprawić swoją sprawność, a także opiekę pooperacyjną i pourazową. MEDI-system HONORATA jest częścią międzynarodowej sieci ORPEA – lidera opieki długoterminowej w Europie.
 
www.honorata.medisystem.pl 

Bartłomiej Czaja

Udostępnij:


honoratamedi-systemdom opiekidom seniora

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Wtorek
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Ambrożego, Florentyny, Gawła