REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Solista Studia Artystycznego BANDA Rabanda wydał swój pierwszy singiel. "Marzenia to są cele z datą realizacji i jak widać Filip właśnie odhacza te kolejne"

Rozrywka

Kilka dni temu ukazał się debiutancki singiel Filipa Robaka pt. "Szczyt". Jak podkreśla sam wokalista, utwór ten jest ważnym przesłaniem dla wszystkich młodych osób, aby nigdy nie poddawały się w dążeniu do postawionych przez siebie celów.

REKLAMA

Choć artysta ten jest tak naprawdę na samym początku swojej muzycznej drogi, to już teraz może pochwalić się imponującym dorobkiem. Filip Robak, bo o nim właśnie mowa, na co dzień uczęszcza do chorzowskiego Studia Artystycznego BANDA Rabanda, gdzie pod czujnym okiem i uchem pani Adrianny Noszczyk doskonali wokalne umiejętności. Tym co go charakteryzuje, nie tylko podczas lekcji śpiewu, ale też w życiu, jest ogromna determinacja oraz zaangażowanie, które to stały się kluczem do osiągnięcia pierwszych sukcesów. Próbując swoich sił w  konkursach muzycznych, zgromadził sporą kolekcję nagród, a jedną z najważniejszych do tej pory jest Grand Prix zdobyte podczas Międzynarodowego Festiwalu Super Star 2022 w Batumi.

Na początku tego roku, Filip postanowił zrobić kolejny krok i wziął udział w 6. edycji popularnego muzycznego show "The Voice Kids". Podczas przesłuchań w ciemno zachwycił trenerów swoim nietuzinkowym głosem i odwrócił wszystkie trzy fotele, przechodząc tym samym do kolejnego etapu. Choć na poziomie "bitew" przygoda z programem dobiegła końca, dla młodego wokalisty był to dopiero początek kolejnej wspaniałej przygody.

- To nie jest tak, że pójdziemy tylko do "Voica" i od razu coś się zmieni, a drzwi do kariery same się otworzą. W przypadku Filipa udział w programie był takim "motywacyjnym kopniakiem", który uświadomił mu, że wiele już potrafi. Na ogół Filip jest bardzo pokornym, skromnym i świetnie współpracującym uczniem, ale na pewno dodało mu to większej pewności siebie, a przy tym motywacji do dalszego działania - mówi Magdalena Rabanda, założycielka chorzowskiego Studia Wokalnego BANDA Rabanda.

Na to działanie nie trzeba było długo czekać. Oprócz tego, że Filip coraz częściej koncertuje, w ostatnim czasie spełnił też kolejne swoje marzenie, jakim było wydanie debiutanckiego singla.

- Ja jestem mega pozytywnie zaskoczona, bo utwór naprawdę można powiedzieć jest stylowy. Totalnie widzę w nim Filipa, i choć jest specjalnie napisany dla niego, idealnie oddaje klimat tego jaki on jest. Zarówno utwór jak i teledysk to kawał dobrej roboty, no a wykonanie... Wiadomo! - podkreśla Magdalena Rabanda - Warto dodać, że Filip odłożył swoje zarobione w tak młodym wieku pieniądze i przeznaczył je właśnie na powstanie tego singla. Takie podejście, kiedy nastolatek inwestuje w swój rozwój muzyczny naprawdę sprawia, że odbiera mi mowę. Marzenia to są cele z datą realizacji i jak widać Filip właśnie odhacza te kolejne - dodaje.

Jak wskazuje sam artysta, debiutancki singiel pt. "Szczyt" jest ważnym przesłaniem dla młodych osób, aby nigdy nie poddawały się w dążeniu do postawionych przez siebie celów.

- Tym utworem chciałbym przekazać, żeby się nie poddawać i brnąć do celu, bo nieważne jaki cel mamy, to możemy ten cel spełnić. Nie warto się załamywać w trudnych sytuacjach, porażka bardzo często jest początkiem czegoś nowego i to od nas zależy, czy to będzie coś dobrego, wyjdziemy z niej silniejsi i pójdziemy dalej. W moim utworze śpiewam o tym, że wiele razy coś mi nie wyszło, miałem przerwę w jakichś zajęciach, musiałem zrobić krok wstecz, ale potem wróciłem do realizacji celu jeszcze z większą siłą. (...) Mam nadzieję, że ta piosenka, Szczyt, będzie Wam towarzyszyć w momentach zwątpienia i będzie wspierać Was w realizacji swoich marzeń i pasji - podkreśla Filip Robak.

Filipowi gratulujemy debiutanckiego singla i już teraz trzymamy kciuki za kolejne jego poczynania. W najbliższą niedzielę młody wokalista wystąpi w programie "Szansa na Sukces", w którym to powalczy o udział w Eurowizji Junior. Emisja o godz. 15:15 w TVP 2.

Fot. Filip Robak/ FB

REKLAMA
Martyna Majewicz

Udostępnij:


Filip RobakdebiutsingielStudio BANDA RabandaThe Voice KidsSzansa na SukcesEurowizja Junior

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA
REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Wtorek
Lipiec 2024
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Eustachego, Mariki, Mirelli
REKLAMA