AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Nauka online języków francuskiego i hiszpańskiego: 4 powody, dla których warto spróbować

Inne

Język francuski i język hiszpański mają na całym świecie mnóstwo entuzjastów. Język francuski jest językiem ojczystym dla ponad 80 mln ludzi na świecie, a wśród nich są Francuzi, Kanadyjczycy, Belgowie oraz Szwajcarzy. Z kolei językiem hiszpańskim w życiu codziennym posługuje się ponad 400 mln ludzi na całym świecie! Poznajcie 4 powody, dla których warto spróbować nauki online tych języków.

REKLAMA

Powód nr 1: ucząc się online, możesz wybrać dogodne dla siebie godziny i uczyć się wszędzie tam, gdzie masz dostęp do sieci  

Na pewno pierwszym z powodów, dlaczego warto wybrać naukę online francuskiego i hiszpańskiego jest wygoda. Nie musisz wychodzić z domu czy też udawać się na zajęcia w określonym miejscu. Oszczędzasz swój cenny czas, nie stoisz w korkach w mieście. Możesz uczestniczyć w zajęciach wszędzie tam, gdzie masz dostęp do Internetu i platformy, na której odbywa się kurs. Przede wszystkim umawiasz się na określoną godzinę i kurs jest w czasie rzeczywistym z żywymi uczestnikami, z którymi wchodzisz w interakcję. Zatem taka forma nauki różni się znacząco od odbywania kursów na podstawie nagranych wcześniej lekcji i samodzielnego wykonywania zadań. Uczysz się szybciej, chętniej i pokonujesz kolejne bariery językowe.      

Powód nr 2: możesz skorzystać z wiedzy i doświadczenia profesjonalnych lektorów i native speakerów 

Wybierając naukę online francuskiego i hiszpańskiego, możesz zdecydować się na ofertę: https://salut-hola.com. Na zajęciach prowadzisz konwersację z uczestnikami kursu, a także profesjonalnym lektorem i zarazem moderatorem kursu. Zajęcia prowadzone są także przez native speakerów, zatem można dowiedzieć się nieco więcej na temat kultury czy choćby poznać zwroty stosowane w życiu codziennym, czy nowe zwroty chętnie używane przez Francuzów czy Hiszpanów. Na wyższym poziomie można poznać też subtelne różnice jakie występują w poszczególnych krajach francuskojęzycznych czy hiszpańskojęzycznych w mowie czy używanym słownictwie.       

Powód nr 3: od pierwszych zajęć zaczynasz mówić w języku francuskim lub hiszpańskim 

Nie obawiasz się mówić po francusku czy hiszpańsku i stale lektor czy native speaker Cię do tego zachęca. Właściwie to nie masz innego wyjścia, zwłaszcza w przypadku zajęć z native speakerem, gdyż nie używa on w trakcie zajęć języka polskiego. Posługuje się gestami i innymi pomocami. W ten sposób nauka języka przebiega szybciej.     

Powód nr 4: poznajesz nowych ciekawych, ludzi, zarówno prowadzących kursy, jak i uczestników kursów   

Na kursie francuskiego czy hiszpańskiego online możesz również zawrzeć nowe przyjaźnie i znajomości, zarówno z prowadzącymi, jak i uczestnikami kursu. To okazja do poszerzenia swoich horyzontów i grona znajomych. Łączysz zatem przyjemne z pożytecznym. Uczysz się języka, poznając wszystkie niezbędne kompetencje - rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstu czytanego, pisania oraz mówienia.       

REKLAMA
Bartłomiej Czaja

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA
REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Wtorek
Lipiec 2024
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Eustachego, Mariki, Mirelli
REKLAMA