REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Planetarium Śląskie zaprasza na obchody Dnia Ziemi

Kultura

Już niebawem w Planetarium - Śląskim Parku Nauki odbędzie się wyjątkowe muzyczne widowisko. Wydarzenie to zaplanowano z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi.

Obchodzone 22 kwietnia święto, jakim jest Dzień Ziemi, nie tylko skłania do refleksji nad losem naszej planety, ale też jest idealną okazją do organizacji różnego rodzaju wydarzeń czy akcji przypominających o tym, w jaki sposób możemy się o nią zatroszczyć. 

Z oryginalną propozycją wyszło Planetarium Śląskie, które z myślą właśnie o Dniu Ziemi postanowiło przygotować wyjątkowe muzyczne widowisko.

- A gdyby tak zmienić perspektywę i zobaczyć siebie jak małe ziarenko na ogromnej planecie? A gdyby tak zatroszczyć się o to, co jest tak duże, że aż niewidoczne? A gdyby tak na chwilę rozpłynąć się we Wszechświecie pełnym dźwięków i kolorów? Może okazałoby się, że to ziarenko ma jeszcze wiele do odkrycia… Daj się zaprosić w wyjątkową podróż do świata zmysłów, w którym codzienność ubrana w dźwięki nabiera nowego znaczenia - zachęcają organizatorzy.

Dokładnie 28 kwietnia o godz. 19:00 w przestrzeni zmodernizowanego Planetarium odbędzie się jednorazowy pokaz specjalny, przygotowany przy użyciu najnowszej technologii i wyświetlany na 23-metrowej kopule, połączony z koncertem charyzmatycznej artystki Basi Janygi.

Janyga to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, znana szerszej publiczności z popularnego programu The Voice of Poland. W swojej twórczości inspiruje do odczuwania i wychodzenia z ram, a jej naturalny sposób bycia na scenie przyciąga i porusza tłumy.

Bilety na wydarzenie dostępne >>TUTAJ<<.

Fot. Planetarium Śląskie

Martyna Majewicz

Udostępnij:


Planetarium ŚląskieDzień ZiemipokazkoncertBasia Janyga

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Piątek
Kwiecień 2024
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Alfa, Leonii, Tytusa