REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

"Z najlepszymi przez naukę". Uniwersytet Śląski zaprasza na popularnonaukowe warsztaty i wykłady

Miasto

Chemia, fizyka oraz fizyka dla medycyny i środowiska - to właśnie z tych dziedzin już niebawem odbędą się kolejne wykłady oraz warsztaty organizowane przez UŚ. Zapisy trwają, a zatem warto się pospieszyć, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

REKLAMA

W ramach projektu "PIN UŚ - kod do przyszłości" Uniwersytet Śląski podejmuje kilka działań mających na celu popularyzację nauk ścisłych oraz inżynieryjno-technicznych. Jednym z nich jest organizacja warsztatów i wykładów "Z najlepszymi przez naukę", które przyczyniają się pobudzenia ciekawości poznawczej, kreatywności, chęci pogłębiania wiedzy, a także wprowadzają uczestników w świat badań prowadzonych przez naukowców.

Druga edycja zapisów właśnie ruszyła!

W piątek 10 marca została uruchomiona druga edycja zapisów na zajęcia z chemii, fizyki oraz fizyki dla medycyny i środowiska, kierowane do uczniów szkół średnich oraz ósmych klas szkół podstawowych. Udział w nich jest nieodpłatny, należy wypełnić jedynie odpowiedni formularz zgłoszeniowy na wybrany przez siebie warsztat lub wykład.

Zajęcia odbędą się na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych Uniwersytetu Śląskiego, mieszczącym się przy ul. 75 Pułku Piechoty 1A w Chorzowie. Ich harmonogram, wraz z dokładnym opisem tematów i formularzem zgłoszeniowym dostępny jest:

- na warsztaty >>TUTAJ<<
- na wykłady >>TUTAJ<<

REKLAMA
Martyna Majewicz

Udostępnij:


Uniwersytet Śląskiz najlepszymi przez naukęwarsztatywykładyuczniowiezapisy

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

29
Środa
Listopad 2023
Listopad
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Błażeja, Margerity, Saturnina
REKLAMA