REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Kosmiczny Mecz w Spodku. Gwiazdy zagrają dla podopiecznych Domu Aniołów Stróżów

Rozrywka

Kilkadziesiąt gwiazd zagra dla dzieci potrzebujących wsparcia ze Śląska i Zagłębia. Już 11 marca w Spodku odbędzie się Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami. Dochód ze sprzedaży biletów - cegiełek w całości przeznaczony zostanie na wsparcie podopiecznych Domu Aniołów Stróżów. 

REKLAMA

Kto zagra w Spodku w koszykówkę i siatkówkę? Listę zawodników ogłoszono na konferencji prasowej, która odbyła się 20 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Do gwiazdorskiej kadry powołano m.in. Ewelinę Lisowską, Joannę Jędrzejczyk, Piotra Kupichę, Jerzego Dudka, Michała Wasilewskiego, Arkadiusza Pana Pawłowskiego i Monikę Pyrek. Nie zabraknie także przedstawicieli kabaretów! O zwycięstwo zawalczy m.in. Kabaret Młodych Panów, Mariusz Kałamaga, Michał Kincel i Olga Łasak z Kabaret Czesuaf - Przed nami wielkie widowisko pełne sportowych emocji. Gwiazdorski skład drużyn gwarantuje wspaniałe show, rodzinną atmosferę i dobrą zabawę - zachęca Monika Bajka, prezeska stowarzyszenia Domu Aniołów Stróżów. Legendarny Kosmiczny Mecz odbędzie się 11 marca w katowickim Spodku. Bilety można kupić na stronie legendarnykosmicznymecz.pl 

Każdy bilet na Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami to cegiełka, czyli realna pomoc dla dzieci. Stowarzyszenie Dom Aniołów Stróżów rocznie otacza swoim parasolem ochronnym ponad 600 maluchów i nastolatków. 

– Chcemy, żeby dzieci zaznały ciepła, bezpieczeństwa, a jednocześnie miały doświadczenie, że są wartościowe – wyjaśnia Monika Bajka z Domu Aniołów Stróżów. 

Stowarzyszenie prowadzi drugie Domy w Katowicach, Sosnowcu i Chorzowie.

Organizatorami Legendarnego Kosmicznego Meczu są Agencja Star Manager oraz Dom Aniołów Stróżów.

Źródło: Materiały prasowe

REKLAMA
Jakub Brzozowicz

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Piątek
Marzec 2023
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Gabrieli, Marka, Seweryna
REKLAMA