REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Stowarzyszenie Koncepcja zachęca do udziału w nowym projekcie. To okazja do podzielenia się z innymi swoimi pasjami

Rozrywka

Chorzowski Bank Czasu to najnowsza inicjatywa Stowarzyszenia Koncepcja, polegająca na bezgotówkowej wymianie usług, przysług i pomocy wśród jego uczestników. Za nami już kilka spotkań, jednak wciąż nie jest za późno, aby do niego dołączyć.

REKLAMA

Stowarzyszenie Koncepcja to powstała w ubiegłym roku organizacja mająca na celu aktywizację zarówno dzieci oraz młodzieży, jak i osób dorosłych. W ramach jej działalności organizowane są różnego rodzaju aktywności, a pierwszą z nich był Chorzowski Ogród Społeczny, podczas którego można było wziąć udział w bezpłatnych zajęciach rozwoju osobistego. 

Drugim projektem jest z kolei zapoczątkowany w styczniu Chorzowski Bank Czasu, umożliwiający uczestnikom podzielenie się z innymi swoimi pasjami.

- Uczestnicy spotkania mieli możliwość bezpośredniego wpływu na to, jak będzie wyglądał pierwszy rozkład zajęć w ramach projektu. Podczas spotkania każdy miał możliwość wypowiedzenia się na temat tego co go interesuje, o czym chętnie posłuchałby, a także oczywiście co może sam zaoferować grupie - podkreślają organizatorzy.

Otwartość przedstawicieli Stowarzyszenia Koncepcja na tematy warsztatów sprawia, że są one naprawdę bardzo zróżnicowane. Uczestnicy mieli już okazję dowiedzieć się jak założyć fanpage i tworzyć w nim angażujące treści, poznać najważniejsze zasady, które pomogą w napisaniu książki, nauczyć się podstawowych formuł Excela, stworzyć mapę myśli, a także rozpocząć swoją przygodę z dzierganiem.

- Warto wspomnieć, że szalenie ważne jest dla nas, by Bank Czasu był interaktywny. To jego uczestnicy pokażą nam, co ich interesuje, a także co sami chcą zaproponować grupie. Jesteśmy otwarci na wszystko, oczywiście w granicach rozsądku. Co więcej, nie trzeba się przejmować tym, że Bank już ruszył i działa, tylko zawsze można do nas dołączyć. Wszyscy chętni do udziału są zawsze mile widziani - mówi Damian Łukowiak, prezes Stowarzyszenia Koncepcja.

Bank Czasu jest otwarty dla wszystkich mieszkańców naszej aglomeracji i mogą wziąć w nim udział osoby w każdym wieku. Póki co temat kolejnych warsztatów jest niespodzianką, wiemy jednak, że odbędą się one już 25 marca o godz. 12:00 w Centrum Inicjatyw Społecznych (ul. 3 Maja 18). Zachęcamy do śledzenia profilu fb Stowarzyszenia Koncepcja, tam na bieżąco podawane są wszystkie informacje.

Fot. Stowarzyszenie Koncepcja

REKLAMA
Martyna Majewicz

Udostępnij:


Stowarzyszenie KoncepcjaChorzowski Bank Czasuwarsztaty

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Piątek
Marzec 2023
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Gabrieli, Marka, Seweryna
REKLAMA