AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Luty w Teatrze Rozrywki

Kultura

Mimo zimowej aury za oknem w Teatrze Rozrywki panuje jak zawsze iście gorąca atmosfera. Porywający do tańca koncert sylwestrowy na bis, wyjątkowy projekt łączący muzykę zespołu Queen z symfonicznymi aranżacjami czy wielki powrót najsłynniejszego musicalu wszech czasów pt. "Koty", to tylko niewielka część tego, co znajdziemy w repertuarze na bieżący miesiąc.

REKLAMA

Dla tych, którym jedna sylwestrowa noc w roku to za mało, Teatr Rozrywki tradycyjnie już przygotował powtórkę z zabawy i do końca ostatniego weekendu karnawału oferuje swoim widzom koncert sylwestrowy na bis - "Zatańczmy". Będzie można zobaczyć szalone układy choreograficzne, posłuchać zakręconych historii, a przy tym w całym ciele poczuć rytm najwspanialszej muzyki.

Wyjątkowe brzmienie zapowiada się również podczas koncertu "Golden hits of Queen", podczas którego widownia usłyszy największe przeboje legendarnego zespołu w zupełnie nowych aranżacjach, odznaczających się bogactwem rytmu, koloru, harmonii i melodyjności.

Coś dla siebie znajdą też w tym miesiącu miłośnicy baletu. "Jezioro Łabędzie", czyli największy fenomen tej sztuki, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność, wykona złożony z najlepszych solistów na świecie Royal Lviv Ballet. Zachwycające ręcznie szyte kostiumy, malowane przez Narodowych Artystów dekoracje, choreografia, piękna sceneria, a przede wszystkim perfekcja w wykonaniu sprawiają, że każdy spektakl tego zespołu staje się niesamowitym przeżyciem dla odbiorców.

Na scenie Teatru Rozrywki już niebawem z okazji swojego 50-lecia pojawi się spektakl "Kwartet", czyli kultowa już historia czterech artystów poszukujących sensu życia, teatru oraz sztuki. Tym, co składa się na oryginalność i humor tego widowiska jest przede wszystkim zmienność konwencji, zaskakujące widza niespodzianki i wybitna gra aktorska: Andrzeja Grabowskiego, Mikołaja Grabowskiego, Jana Frycza oraz Jana Peszka.

Innym spektaklem gościnnym, w równie doborowej obsadzie będą "Inteligenci". To komedia teatralna, która w lekki, a zarazem prowokujący do myślenia sposób zadaje trudne pytania dotyczące różnic w poglądach i sposobie życia. W rolach głównych wystąpią Izabela Kuna oraz Wojciech Malajkat.

W lutym zobaczymy także "Kurę na plecach", czyli wyjątkowo udane połączenie humoru sytuacyjnego, błyskotliwych dialogów i głębokiej wiedzy psychologicznej na temat alchemii uczuć między kobietą i mężczyzną oraz ich dojmującego braku pomiędzy mężem a żoną.

Na zakończenie miesiąca do Teatru Rozrywki powróci jeden z najsłynniejszych i najchętniej oglądanych musicali wszech czasów "Koty", w którym to bohaterowie opowiedzą o swoich podbojach, namiętnościach i tęsknotach.

Cały repertuar na luty można znaleźć >>TUTAJ<<. 

Fot. Teatr Rozrywki

REKLAMA
Martyna Majewicz

Udostępnij:


Teatr RozrywkirepertuarlutyZatańczmyGolden hits of QueenJezioro ŁabędzieKwartetInteligenciKura na plecachKoty

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Piątek
Marzec 2023
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Gabrieli, Marka, Seweryna
REKLAMA