REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Honorowe Statuetki Batorego rozdane

Miasto

W miniony piątek w chorzowskim III Liceum Ogólnokształcącym odbyła się 24. Gala Honorowej Statuetki Batorego. Nagrody, tradycyjnie już, wręczono w trzech kategoriach.

REKLAMA

Honorowa Statuetka Batorego to jedna z najważniejszych nagród przyznawanych w III Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Batorego w Chorzowie. Ustanowiono ją w 1977 roku, w 50. rocznicę istnienia szkoły, a jej pomysłodawcą był nauczyciel i zarazem absolwent Janusz Nowakowski.

W zeszły piątek odbyła się już 24. edycja gali, podczas której ogłoszono nazwiska laureatów i wręczono im zasłużone nagrody. W wydarzeniu, podobnie jak w poprzednich latach, udział wzięli m.in. nauczyciele, absolwenci i przyjaciele szkoły. W takich też kategoriach zostały przyznane statuetki.

W kategorii Nauczyciel – za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej, wieloletnią pracę i pełne zaangażowanie w życie szkoły - nagrodę otrzymała Ewa Noworzyn-Pilch.

W kategorii Absolwent – za osiągnięcia zawodowe, naukowe oraz sławienie dobrego imienia Szkoły w różnych dziedzinach życia społecznego bądź za utrzymywanie stałego kontaktu z uczniami wspieranie ich edukacji i działań artystycznych oraz sportowych - statuetki trafiły do Macieja Dziaczki i Filipa Kosiora.

Natomiast w kategorii Przyjaciel Szkoły – za wspieranie szkoły w tworzeniu wysokich standardów edukacji, wspieranie edukacji uczniów wybitnie uzdolnionych poprzez tworzenie funduszy stypendialnych czy mecenatów - nagroda powędrowała do Roberta Talarczyka.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Fot. M. Michalik/ FB

REKLAMA
Martyna Majewicz

Udostępnij:


3 LOBatorystatuetkigala

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Czwartek
Wrzesień 2023
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Libuszy, Wacławy, Wacława
REKLAMA