REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

W Chorzowie poznamy najlepszych fotografów sportowych Polski

Miasto

Miasto Chorzów po raz kolejny zostało współorganizatorem Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej. Dzięki temu gala wręczenia nagród odbędzie się 4.11.2022 w MDK Batory. W ramach konkursu przewidziano Nagrodę Specjalną Miasta Chorzów, a po jego zakończeniu Chorzów gościć będzie wystawę zwycięskich fotografii. 

Galeria zdjęć


REKLAMA

Prezydent Andrzej Kotala od lat stawia na promocję sportu i wspieranie wydarzeń oraz aktywności z nim związanych. Współorganizacja Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej to kolejny krok, który pokazuje, jak szeroko rozumiane są takie działania.

- Bardzo się cieszę, że kolejny raz mamy okazję wspierać Polski Konkurs Fotografii Sportowej. Gala wręczenia nagród zostanie zorganizowana w Chorzowie, a my przyznajemy nagrodę specjalną za zdjęcie sportowe związaną z naszym miastem. Po gali gościmy wystawę zwycięskich fotografii. To jasny sygnał, że Chorzów sportem stoi i to niezależnie, czy jest się po stronie zawodnika, kibica, trenera, dziennikarza czy jakiejkolwiek innej. Z chęcią wspieramy inicjatywy, które promują szeroko pojęty sport – mówi prezydent miasta Chorzów Andrzej Kotala.

Warto także dodać, że w ramach Nagrody Specjalnej Miasta Chorzów o nazwie „Chorzów wprawia w ruch” wyróżniona zostanie fotografia, którą wykonano na terenie miasta lub w konkretny sposób do Chorzowa nawiązuje. 

- Chorzów gości tyle wspaniałych wydarzeń sportowych, że nie mam cienia wątpliwości, że wykonano w tym mieście wiele świetnych zdjęć. Podobnie jak w poprzednich latach przy wyborze zwycięzcy w naszej kategorii mamy raczej do czynienia z klęską urodzaju, niż z brakiem zgłoszeń. Dlatego jestem spokojny o poziom zwycięskiego zdjęcia i już nie mogę się doczekać, aż będę mógł przejrzeć zgłoszone prace – powiedział Norbert Barczyk, współorganizator konkursu.  – Zachęcam wszystkich, profesjonalistów i amatorów fotografii sportowej, do wysłania zgłoszenia. Podobnie jak w sporcie, tak i w naszym konkursie, wygrywają najlepsi, ale wszystkim gwarantujemy emocje sięgające zenitu - szczególnie podczas finałowej gali i ogłaszania zwycięzców – przekonuje Łukasz Laskowski, współorganizator konkursu.  

Dodajmy, że zgłoszenia do Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej już się rozpoczęły i potrwają do 4 października. Sam konkurs składa się z sekcji dla profesjonalistów oraz dla amatorów, a także z kategorii specjalnych. Wyboru zwycięzców dokona jury, w skład którego wchodzą praktycy z wieloletnim doświadczeniem oraz miłośnicy sportu. Organizatorem konkursu, obok Miasta Chorzów, jest sportowa agencja fotograficzna Press Focus. 
Regulamin, skład jury oraz formularz do zgłaszania prac można znaleźć na stronie pkfs.pl

Źródło: Materiały prasowe

REKLAMA
Jakub Brzozowicz

Udostępnij:


Polski Konkurs Fotografii SportowejChorzów wprawia w ruch

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

12
Środa
Czerwiec 2024
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Gwidona, Leonii, Niny
REKLAMA