REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Powitanie jesieni w Parku Śląskim

Rozrywka

Najbliższy weekend w Parku Śląskim zapowiada się wyjątkowe ciekawie. Warsztaty Gospel, Parkowy Kiermasz Kwiatowy oraz potańcówka na Kręgach Tanecznych to atrakcje, które przygotowano, aby uroczyście powitać jesień.

REKLAMA

Kalendarzowe lato niestety dobiega końca i czas już na to, aby przywitać polską złotą jesień. Aby zrobić to z przytupem na gości Parku Śląskiego czekać będzie moc atrakcji. 

Od 23 do 25 września w odrestaurowanym Ogrodzie Mozaikowym znajdującym się przy Hali Wystaw Kapelusz odbędzie jesienna edycja kultowej już imprezy poświęconej kwiatom i roślinom. Mowa oczywiście o "Parkowym Kiermaszu Kwiatowym", podczas którego nie zabraknie wspaniałych roślinnych okazów, rękodzieła nawiązującego do świata przyrody, a także punktów gastronomicznych, animacji dla dzieci, występów artystycznych czy ciekawych prelekcji. 

Równie interesująco zapowiada się sobotnie wydarzenie, jakim jest "Taneczne pożegnania lata" na niedawno odnowionych Kręgach Tanecznych Parku Śląskiego. Na uczestników czekać będą lekcje gorącego tańca latino zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych tancerzy, a poprowadzą je instruktorzy z katowickiej szkoły La Clave. Darmowe lekcje salsy oraz bachaty zaplanowano w godz. 18-22, wtedy też odbędzie się wielka potańcówka. Z kolei o godz. 19:30 na parkowym "parkiecie" wystąpi Rueda Record, czyli największa Rueda de Casino na Śląsku!

Ostatnią atrakcją jest koncert w ramach cieszących się co roku sporym zainteresowaniem Międzynarodowych Warsztatów Gospel. Wydarzenie to jest nie tylko okazją do podszkolenia swojego warsztatu wokalnego pod czujnym okiem (i uchem) wybitnych instruktorów, ale też nawiązania nowych znajomości na długie lata. W programie tegorocznej XI edycji Warsztatów, oprócz lekcji śpiewu przewidziano także dwa koncerty, a jeden z nich odbędzie się w niedzielę 25 września o godz. 17 na Kręgach Tanecznych.

Więcej informacji na temat wyżej wymienionych imprez można znaleźć na stronie internetowej parkslaski.pl oraz na facebookowym profilu.

Fot. Park Śląski

REKLAMA
Martyna Majewicz

Udostępnij:


Park Śląskijesieńatrakcjekiermasz kwiatowypotańcówkakoncert

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Wtorek
Listopad 2023
Listopad
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Jakuba, Stefana, Romy
REKLAMA