EVO Medical SPA to więcej niż zdrowe piękno

Moda i uroda


To pierwsze na Śląsku medical-spa, w którym zadbamy nie tylko o Twoje zdrowie, urodę, dobre samopoczucie, ale przede wszystkim o Twoje szczęście.

Moglibyśmy teraz napisać, że oferujemy najlepsze usługi z zakresu anti-aging, modelowania sylwetki czy medycyny estetycznej, ale tego nie zrobimy!

Nie jesteśmy kolejnym na rynku salonem kosmetycznym, czy gabinetem medycyny estetycznej. Oferujemy Tobie przede wszystkim spersonalizowane podejście, kompleksową opiekę – od porad kosmetologów, poprzez zabiegi hi-tech oraz medycyny estetycznej, po porady specjalistów z różnych dziedzin i wreszcie innowacyjny trening na urządzeniach Milon.

Nasza oferta jest dopasowana tylko i wyłącznie do Ciebie. Nie mamy gotowych pakietów, bo każdy z nas jest inny i nie potrzebuje „standardowych” rozwiązań. Oferujemy opiekę konsultanta, który rozpocznie od spotkania z Tobą i poznania Twoich oczekiwań. Razem skomponujemy dla Ciebie najlepszy koktajl z całej naszej oferty, który sprawi, że poczujesz się dobrze!

Wykorzystanie innowacyjnych technologii oraz nowoczesnych urządzeń do zabiegów i usług są gwarancją uzyskania najlepszych efektów. Pracujemy na sprawdzonych rozwiązaniach m.in.: Endermologie LPG Alliance, Accent Prime Alma Lasers, SonoQueen, Geneo, PlasmaIQ, Karboksyterapia Reology, Skinshooter KLAPP.

Oferujemy spersonalizowane podejście, kompleksową opiekę – od porad kosmetologów, poprzez zabiegi hi-tech oraz medycyny estetycznej, po porady specjalistów z różnych dziedzin

Nasza wykwalifikowana kadra zapewni Państwu wygodę, uprzyjemni czas, ale przede wszystkim zapewni najwyższy poziom usług. Tylko dzięki olbrzymiemu doświadczeniu naszych ekspertów możemy utrzymać tak wysoką jakość świadczonych przez Evo Medical Spa usług. W rękach naszych specjalistów z pewnością poczujesz się bezpiecznie.


0,00 zł
0,00 zł


Udostępnij:


EVO Medical SPA;

Lwowska 34, Chorzów 535 000 141 kontakt@evospa.pl http://www.evospa.pl/
Udostępnij:  

POLECANE FIRMY

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Piątek
Listopad 2018
Listopad
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Edmunda, Marii, Marka