REKLAMA

PROFE

PROFE

PROFE specjalista w odkurzaczach oraz akcesoriach. Dystrybutor marek RITTER,HOOVER,K&M,HIRO. Od listopada 2019 shworoom urządzeń do zabudowy oraz komputerów dla graczy.

Zabrzańska 30 , 41-907 Bytom 608-610-674 sklep@profeagd.pl https://profeagd.pl/?fbclid=IwAR0-Asy9BW4q9N0Z8DoItCLNjkMEY9LQJy3xogUOY2hOHVqh6vq4SFl3PGc
Udostępnij:  

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży AGD/RTV/IT/Multimedia postanowiłem przekuć w stworzenie firmy, która zapewnia ciekawą, specjalnie dla Państwa wyselekcjonowaną ofertę. Większość oferowanych produktów pochodzi z polskiej dystrybucji od polskich dostawców co gwarantuje Państwu bezpieczny dostęp do serwisu oraz 24 miesięczna gwarancję na większość wyrobów.  Produkty z zagranicznej dystrybucji posiadają zazwyczaj wsparcie w postaci polskiego serwisu.

  Jesteśmy oficjalnym partnerem dystrybutora krajalnic niemieckiej marki RITTER - cechująca się najwyższa jakością wykonania. Posiadamy swój oficjalny sklep na allegro pod nickiem  krajalniceritter jak i firmowy sklep pod adresem www.krajalniceritter.pl 

Nasza oferta to również worki do odkurzaczy domowych jak i przemysłowych polskiej marki K&M, który to produkuje swoje produkty dla największych europejskich jak i światowych koncernów. Ofertę uzupełniają odkurzacze i akcesoria agd, a dla graczy komputerowych mamy dobrze wyselekcjonowaną propozycje w polskiej marce HIRO akcesoriach komputerowych.   

   Oprócz sprzedaży produktów świadczymy usługi w zakresie doboru i sprzedaży urządzeń AGD do zabudowy - z uwagi na kontakt z rynkiem hurtowym jesteśmy w stanie dla Państwa przedstawić konkurencyjną ofertę. 

Gwarantujemy bezpieczeństwo dostaw na terenie całej Polski korzystając z przewoźników dostępnych na terenie RP.  Staramy się aby oferta przewożników była różnorodna i nie pobieramy dodatkowych opłat za transport - nie zarabiamy na przesyłkach !

Większość oferowanych produktów można zobaczyć w naszym sklepie AGD w Bytomiu przy ulicy Zabrzańskiej 30

Celem jak najlepszej optymalizacji dostaw do Państwan stosujemy często realizację wysyłek bezpośrednio z magazynu producenta/dystrybutora.

 W związku z tym Nabywca towaru z chwilą zakupu automatycznie wyraża zgodę na wysyłkę faktury elektronicznie na wskazany w formularzu zakupu adres e-mail. 

  Informujemy również, że zamówienia z terminem realizacji do 24h to czas na przygotowanie przez nas paczki oraz dostarczenie kurierowi - dokładamy wszelkich starań by paczka wyszła tego samego dnia jeżeli zamówienie złożone jest do godziny 10:00.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 10:00 18:00
Wtorek 10:00 18:00
Środa 10:00 18:00
Czwartek 10:00 18:00
Piątek 10:00 18:00
Sobota 09:00 14:00
Niedziela