REKLAMA

Pan Szybka - serwis Apple i Samsung Kraków

Pan Szybka - serwis Apple i Samsung Kraków

Generała Augusta Fieldorfa-Nila 17, 31-209 Kraków 690999036 krakow@panszybka.com
Udostępnij:  

Pan Szybka to profesjonalny serwis telefonów komórkowych zlokalizowany w sercu Krakowa. Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze urządzeń mobilnych, oferując szybkie i skuteczne naprawy, które przywracają sprzęt do pełnej sprawności.

Nasi doświadczeni technicy posiadają zaawansowane umiejętności naprawy różnorodnych usterek, począwszy od uszkodzeń ekranów, poprzez problemy z baterią, po awarie związane z oprogramowaniem. Dbamy o to, aby każdy klient otrzymał fachową diagnozę swojego urządzenia oraz klarowne informacje dotyczące kosztów i czasu naprawy.

W Panu Szybka cenimy czas naszych klientów, dlatego stawiamy na błyskawiczne naprawy. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz wysokiej jakości części, gwarantujemy trwałe efekty i satysfakcję z usługi.

W naszym serwisie przykładamy dużą wagę do obsługi klienta. Zapewniamy przyjazną atmosferę, rzetelną informację oraz elastyczność w dostosowaniu się do potrzeb każdego klienta. Jesteśmy przekonani, że nasze podejście do naprawy telefonów sprawia, że Pan Szybka wyróżnia się na tle innych serwisów w Krakowie.

Zaufaj specjalistom i oddaj swoje urządzenie w ręce profesjonalistów. Pan Szybka to pewność skutecznej naprawy i satysfakcji z usługi.

Oferujemy usługi naprawcze takie jak:

  • Wymiana zbitej szybki w telefonie
  • Wymiana wyświetlacza w telefonie
  • Wymiana baterii w telefonie
  • Wymiana tylnej klapki w telefonie
  • Wymiana złącza ładowania w telefonie
  • Serwis i naprawa telefonu po zalaniu
  • Diagnoza telefonu

Dodatkowo zajmujemy się również wymianą szybki i wyświetlacza w urządzeniach iPad oraz Apple Watch.