REKLAMA

Pan Szybka - serwis Apple i Samsung Warszawa

Pan Szybka - serwis Apple i Samsung Warszawa

Andrzejowska 6/8 Lokal 1/2, 02-312 Warszawa 889952182 warszawa@panszybka.com
Udostępnij:  

Serwis Pan Szybka zlokalizowany w centrum Warszawy świadczy profesjonalne usługi naprawy telefonów komórkowych marki Apple, Samsung oraz Xiaomi. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam realizować usługi na najwyższym poziomie z troską o wszelkie detale. Powierzając nam urządzenie do naprawy masz gwarancję jakości i trwałości. Wiedząc jak trudno jest się rozstać z ulubionym sprzętem, dokładamy wszelkich starań, abyś mógł odebrać gotowe urządzenie jak najszybciej. 

Naszą renomę budujemy na zaufaniu i kompleksowej obsłudze klienta. Chcemy udowodnić, że naprawa telefonu może być przyjmena i szybka. Stawiamy nie tylko na jakość ale również konkurencyjne ceny, tak aby usługi były dostępne dla każdego. Jeśli nie wiesz jakiego typu naprawy potrzebuje Twój smartfon, nasi wyspecjalizowani pracownicy chętnie pomogą i przeprowadzą pełną diagnozę urządzenia informując Cię o zakresie usterki i przedstawiając atrakcyjne rozwiązanie. 

Dla tych, którzy nie mają czasu odwiedzić nas osobiście, opracowaliśmy wygodny sposób na naprawę Twojego sprzętu drogą wysyłkową. Wystarczy, że wyślesz do nas urządzenie, a my zajmiemy się jego kompleksową naprawą. Gotowy smartfon zostanie odesłany na wskazany przez Ciebie adres. 

Zaufaj specjalistom z serwisu Pan Szybka i sprawdź naszą jakość usług, dzięki którym błyskawicznie przywrócimy Twój smarfon do pełnej funkcjonalności!

Oferujemy usługi naprawcze takie jak:

  • Wymiana zbitej szybki w telefonie
  • Wymiana wyświetlacza w telefonie
  • Wymiana baterii w telefonie
  • Wymiana tylnej klapki w telefonie
  • Wymiana złącza ładowania w telefonie
  • Serwis i naprawa telefonu po zalaniu
  • Diagnoza telefonu

Dodatkowo zajmujemy się również wymianą szybki i wyświetlacza w urządzeniach iPad oraz Apple Watch.