REKLAMA

drenglertdermaclinic.com

drenglertdermaclinic.com

ul. Bronowicka 9, 30-084 Kraków 696144646 drenglertdermaclinic@myboxmail.eu
Udostępnij:  

Dr Englert DermaClinic to ceniona klinika medycyny i dermatologii estetycznej w Krakowie, mieszcząca się w dzielnicy Bronowice. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów oraz zastosowaniu nowoczesnych i sprawdzonych metod dermatologii i medycyny estetycznej, zapewniamy kompleksową opiekę nad zdrowiem i wyglądem naszych Pacjentów.

Nasi wykwalifikowani lekarze posiadają szerokie wykształcenie w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii. Pracujemy z zespołem specjalistów, dla których priorytetem są wiedza, profesjonalizm oraz holistyczne podejście do Pacjenta. Zabiegi oferowane w DermaClinic zapewniają najwyższą jakość, pozwalając Pacjentom budować pewność siebie i cieszyć się zdrowiem.

Nasza klinika oferuje szereg usług, takich jak badania skóry pod okiem prywatnego dermatologa, diagnostyka i leczenie z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, a także profesjonalna opieka przed i po zabiegu. Zapewniamy również konsultacje w języku polskim i angielskim, aby dostosować się do różnorodnych potrzeb naszych Pacjentów. Dodatkowo, nie wymagamy skierowania, co ułatwia dostęp do naszych usług.

W Dr Englert DermaClinic skupiamy się na przywracaniu naturalnego blasku skórze, dbając jednocześnie o zdrowie Pacjentów. Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie zdrowie i piękno łączą się w harmonii. Dołącz do grona zadowolonych Pacjentów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i korzystają z kompleksowej opieki dermatologicznej i estetycznej. Z nami zdrowie staje się pięknem, a piękno to zdrowie.