Jadar Auto ;Części Samochodowe

Jadar Auto ;Części Samochodowe

3 Maja 157, 41-500 Chorzów (32) 24-60-126 kontakt@jadar-auto.pl www.jadar-auto.pl
Udostępnij:  

Największy wybór części samochodowych na Śląsku . W ofercie części do wszystkich marek pojazdów : europejskich , japońskich , koreańskich , amerykańskich - osobowych i dostawczych. Aktualnie ponad 2 mln części do natychmiastowego odbioru ! Pełna oferta na stronie www.jadar-auto.pl - zarejestruj się i kupuj w SUPER CENACH. Współpracujemy z wieloma serwisami samochodowymi na Śląsku - gwarantujemy niskie ceny, pomoc w doborze odpowiednich części oraz ich najwyższą jakość !  Zapraszamy do naszej siedziby w Chorzowie ul.3 maja 157 - pomożemy w zakupie  i zadbamy o twój portfel . 

Aktualnie zaopatrujemy wiele hurtowni motoryzacyjnych , sklepów oraz warsztatów na terenie naszego kraju. Od października 2005 roku dzięki aukcjom internetowym ALLEGRO pod nickiem JADARSJ udaje nam się z powodzeniem zaopatrywać także klientów detalicznych na terenie całej Polski a nawet Europy, ponieważ staramy się wystawiać najbardziej poszukiwane towary w najlepszych cenach. Niestety portal Allegro nie pozwala nam w pełni zaoferować naszego całego asortymentu. Dlatego uruchomiliśmy własny sklep internetowy w którym wreszcie możemy zaoferować naszą pełną ofertę części zamiennych do wszystkich pojazdów z naciskiem na samochody koreańskie i japońskie.
Naszym priorytetem jest rzetelna i uczciwa informacja o oferowanych przez nas produktach, możliwie najszybsza wysyłka oraz fachowe doradztwo oparte na wieloletnim doświadczeniu w tej branży.

Nasz cel od momentu powstania firmy jest nadal aktualny: zostać liderem na rynku lokalnym oraz krajowym

Godziny otwarcia

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela