Firma Handlowo-Usługowa "Joar"

Firma Handlowo-Usługowa "Joar"

, Chorzów 575-840-615 ambasadazdrowiaiurody@gmail.com https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl
Udostępnij:  

Myślą przewodnią podczas tworzenia sklepu internetowego Ambasady Zdrowia i Urody było podarowanie wszystkim ludziom miejsca,
w którym będą mogli cieszyć się kosmetykami naturalnymi uznanych marek, z różnych stron świata, w zróżnicowanych cenach.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno kosmetyki o recepturach  dalekiego Wschodu - tianDe oraz wyprzedzające nasze czasy kosmetyki z nanoefektorami węgierskiego patentu - Lavylites. ZAPRASZAMY do zapoznania się z naszą ofertą. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Z miłości do natury stworzyliśmy nasz sklep… 

Żyjemy w wyjątkowych czasach, w których mamy możliwość decydowania o tym, w jaki sposób żyjemy, co jemy i co nakładamy na naszą skórę. Dookoła nas jest mnóstwo sklepów, w których możemy nabyć kosmetyki konwencjonalne oraz produkty udające kosmetyki ekologiczne, natomiast mało takich, gdzie znajdziemy prawdziwe kosmetyki naturalne. 

Myślą przewodnią podczas tworzenia "Ambasady Zdrowia i Urody" było podarowanie wszystkim ludziom miejsca, w którym będą mogli cieszyć się kosmetykami naturalnymi uznanych marek, z różnych stron świata, w zróżnicowanych cenach. 

„Ambasady Zdrowia i Urody” to miejsce, w którym Klienci mogą skorzystać z rady profesjonalnej kosmetyczki, podzielić się cennymi uwagami i opiniami na temat kosmetyków oraz zaproponować marki, których produkty chcieliby kupować w naszym sklepie.
Za cel stawiamy sobie indywidualne podejście do Klienta i jego profesjonalną obsługę – chcemy aby każdy, kto skorzysta z usług naszego sklepu, był zadowolony i w pełni usatysfakcjonowany.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć Państwu udanych zakupów i satysfakcji z czerpania tego, co najlepsze z natury...

Godziny otwarcia

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela