Porta24;

Porta24;

3 Maja 117, 41-500 Chorzów 502706502 www.porta24.pl
Udostępnij:  

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą drzwi indywidualnie dopasowaną do potrzeb naszych klientów.

Staramy się by oferowane produkty wyróżniały się innowacyjnymi rozwiązaniami, szerokim wzornictwem od klasycznego po nowoczesne.
Nasz profesionalizm i elastyczne podejście doceniło juz wielu zadowolonych klientów.

Zajmujemy się także remontami oraz pracami wykończeniowymi mieszkań, domów, biur oraz wszelkich lokali użytkowych w stanie deweloperskim, a także z rynku wtórnego na terenie Katowic, Chorzowa, Rudy śląskiej, Zabrza i okolic. 

Kompleksowo remontujemy wnętrza, adaptujemy i modernizujemy pomieszczenia na podstawie projektów dostarczonych przez klienta.

Starając się maksymalnie odciążyć naszych klientów oferujemy wsparcie w doborze odpowiednich materiałów, w przypadku gdy z rożnych względów sami nie mogą zaangażować się w projekt. Dysponujemy szeroką kadrą pracowników o różnorodnych umiejętnościach oraz profesjonalnym sprzętem potrzebnym przy realizacji najbardziej zaawansowanych technicznie projektów.

Każde podejmowane przez nas zlecenie wykonywane jest pod nadzorem fachowca, specjalisty z ponad 20 letnim doświadczeniem.

Wierzymy, że po zakończeniu prac każdy z naszych klientów będzie w pełni usatysfakcjonowany oraz z czystym sumieniem poleci nas swoim znajomym.

 

Zachęcamy do kontaktu w celu umówienie się na obejrzenie zlecenia podczas, którego przeanalizujemy zakres prac oraz dokonamy darmowej, wstępnej wyceny.

Godziny otwarcia

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela