REKLAMA

Blogi - Świat finansów

Świat finansów
finansmaniak

Blog na temat finansów osobistych i biznesu. Moje spostrzeżenia na temat inwestowania na giełdzie, w kryptowaluty czy obligacje skarbowe. Ponadto prawdopodobnie będę wspominał o oszczędzaniu, zarabianiu na różnego rodzaju promocjach czy mądrym finansowani

Udostępnij: Liczba postów: 8
Wpisy
Jak zarabiać kryptowaluty z Brave Browser?

Brave Software oficjalnie uruchomił wersję 1.0 swojej przeglądarki internetowej Brave w środę, 13 listopada.

Czytaj
Czy warto inwestować w złoto i inne metale szlachetne?

Chociaż na całym Świecie mamy bardzo dużo różnego rodzaju produktów inwestycyjnych, to jest jeden pośród nich, z którego korzysta praktycznie każdy liczący się inwestor na Świecie. Mówimy oczywiście o złocie.

Czytaj
Dlaczego powinniśmy oszczędzać na emeryturę?

Wstając do pracy bardzo często marzy nam się już zakończenie aktywności zawodowej i odpoczynek na emeryturze. Niestety bardzo często, jest to jedyna chwila zastanowienia się nad naszym życiem bez obowiązków, szefa itd. A czy powinniśmy o emeryturze myśleć częściej? Jeżeli spojrzymy na jej finansowy aspekt to na pewno tak. Dlaczego? Postaramy się to wyjaśnić.

Czytaj
Jak pożyczyć pieniądze przez Internet?

Czy można pożyczyć pieniądze bez wychodzenia z domu? Okazuje się że jak najbardziej tak. Wszystko to dzięki firmom pożyczkowym, w których ofercie znajdują się pożyczki przez Internet. Jak w ten sposób pożyczyć pieniądze? Postaramy się to opisać w poniższym tekście.

Czytaj
Jak szybko otworzyć konto w kantorze internetowym

Słysząc zdanie: “Wymiana walut przez Internet” wiele z nas myśli, że jest to bardzo skomplikowane i trzeba mieć wyjątkowe umiejętności by w ten sposób zamieniać waluty. Tymczasem rzeczywistość jest zupełnie inna.

Czytaj
Po co nam kwota wolna od podatku?

W obecnym polskim systemie podatkowym nie ma zbyt dużo ulg, z których moglibyśmy skorzystać. Dlatego jeśli nie chcemy oddawać do Urzędu Skarbowego zbyt dużo pieniędzy, powinniśmy wykorzystać wszystkie możliwości, jakie przewiduje prawo. Jedną z nich jest kwota wolna od podatku, czyli ulga podatkowa która obejmuje duże grono podatników.

Czytaj
Kredyt samochodowy, czyli jak szybko kupić wymarzone auto?

Praktycznie każdy z nam ma jakiś wybrany model samochodu, którym chcielibyśmy się poruszać w drodze do pracy czy na zakupy. Niestety, najczęściej są to pojazdy, na które nas zwyczajnie nie stać. W związku z tym, odkładamy nasze marzenia na czas bliżej nieokreślony i kupujemy pojazdy tańsze, które jednak nie zawsze spełniają nasze wymagania. Ale czy zawsze musimy tak robić? Czy naprawdę nie możemy...

Czytaj
Kryptowaluty i bitcoin - podstawy działania

O kryptowalutach słyszał chyba niemal każdy. Nie każdy jednak dokładnie wie czym są wirtualne waluty i na czym polega ich działanie. Warto zatem zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi kryptowalut

Czytaj

POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

12
Piątek
Kwiecień 2024
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Juliusza, Lubosława, Wiktoryny