AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Nabór do projektu "Żywa galeria"

Miasto

Już wkrótce wyjątkowa przygoda ze stowarzyszeniem Freeland, czyli "Żywa Galeria". Projekt ma za zadanie ułożenie ulicznego performance’u, przedstawiającego galerię sztuki skomponowaną z żywych obrazów i przygotowanie biorących w nim udział aktorów, a także przeprowadzenie społecznej diagnozy dotyczącej stosunku szeroko rozumianego społeczeństwa do sztuki przedstawianej w atrakcyjny sposób.

Galeria zdjęć


Jak mówią to dopiero początek takich akcji. Trzy sekcje, teatralna, wokalna, muzyczna, a przy tym dobra wspólna zabawa. Dynamiczne i odważne działania stowarzyszenia Freeland powodują, że w mieście coraz częściej są rozpoznawani. A co za tym idzie, na swoim koncie mają wiele ciekawych spotkań i akcji, między innymi tę z chorzowskiej Wolki.

Chodzilo o zaproszenie pozytywnych ludzi z pasją, do uczestnictwa w planowanej 22 października Żywej Galerii na ul.Wolności - mówi Grzegorz Nowak, współzałożyciel stowarzyszenia Freeland.

 Udział w projekcie "Żywa Galeria - performance" wziąć mogą wszyscy chętni, aktywni, pozytywni chorzowianie, szczególnie ci z zacięciem aktorskim. Zajęcia teatralne odbywać się będą w każdy wtorek o godz. od 16:30 sekcja teatralna, a od godz 18:00 sekcja wokalna prowadzona w formie zajęć wokalnych z Magdaleną Sławicką, (mała sala teatralna) przy ul. Siemianowickiej 59.

 

Głównym celem  projektu jest realizacja zaplanowanego wcześniej i poprzedzonego warsztatami plenerowymi – performance’u, który będzie przedstawiać uliczną galerię sztuki – składającą się z „żywych” obrazów tworzonych przez aktorów.

 

 

 

 

Admin Admin

Udostępnij:


Żywa Galeriastowarzyszenie FreelandChorzówul. Wolności

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Czwartek
Styczeń 2021
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Agnieszki, Jarosława, Nory

Werwa Sport