Blogi - Okiem Okularnicy

Okiem Okularnicy
Okularnica

Wybrałam kategorię "inne", bo kategoria narzuca ramy, a nie chcę być ograniczana - w dodatku na własne życzenie. Pisać chcę (i będę) o tym, co mi akurat przyjdzie na myśl. I mam przeczucie, że będzie to zdecydowanie więcej niż jedna kategoria. A że jes

Udostępnij: Liczba postów: 83
Wpisy
Ulubiona restauracja

Do Kartelu chodzę od lat. Ma swoje minusy, ale bezapelacyjnie jest to świetna knajpa.

Czytaj
Odchodzą ciepłe dni...

Dni stają się coraz chłodniejsze. Niby w ciągu dnia wciąż potrafią dopaść nas absuradalne jak na miejskie warunki temperatury, ale rano i wieczorem coraz dotkliwiej odczuwa się chłód.

Czytaj
Cisza...

W tym roku w Parku Śląskim jest ciszej, niż było w latach ubiegłych. A to za sprawą koncertów, których brakuje.

Czytaj
Reklama robi swoje

Wybrałam się do reklamowanej ostatnio lodziarni w Chorzowie. Kolejka wychodziła aż poza drzwi. Odpuściłam.

Czytaj
Mniam...?

Rzuciła mi się ostatnio w oczy reklama nowych lodów, które bazują na alkoholu. Sama za jego smakiem nie przepadam, ale pewnie prędzej czy później się skuszę.

Czytaj
Brakuje sztucznych fal

Niby są inne baseny odkryte i różne Aquaparki wokół, ale Fala jednak była najprzyjemniejsza. Mimo lat i braku nowoczesnych zjeżdżalni.

Czytaj
Wakacje od kultury

Czasem odnoszę wrażenie, że ludzie wyjeżdżając na urlopy, robią sobie wakacje nie tylko od pracy i domowych obowiązków, ale również kultury.

Czytaj
wątpliwe uroki blogowania

Oprócz tego bloga, prowadzę jeszcze innego, typowo "babskiego", poświęconego tematyce urodowej. Nie, nie jestem żadną influencerką, nie dostaję nic za darmo, mimo, iż prowadzę go już półtorej roku - robię to, bo lubię, bo mnie to interesuje.

Czytaj
Darmowa sauna publiczna

Tak, wiem, skoro narzekam na komunikację miejską, mogę zawsze zacząć jeździć autem. Znam ten tekst. Tylko, że to głupota, bo gdybyśmy wszyscy zamienili autobusy i tramwaje na samochody, wkrótce nie dałoby się przejechać niczym, a w korkach utykalibyśmy na jeszcze dłużej, niż w chwili obecnej.

Czytaj
Małomiasteczkowy hit

Często można spotkać się z opiniami starszego pokolenia, że muzyka młodych jest bezwartościowa - sztuczny głos, elektroniczne bity, głupie słowa. Czysty konsumpcjonizm.

Czytaj

POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Sobota
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza