Blogi - Świat finansów

Jak szybko otworzyć konto w kantorze internetowym
finansmaniak

Słysząc zdanie: “Wymiana walut przez Internet” wiele z nas myśli, że jest to bardzo skomplikowane i trzeba mieć wyjątkowe umiejętności by w ten sposób zamieniać waluty. Tymczasem rzeczywistość jest zupełnie inna.

2019-12-10 15:47:26

Wymiana walut przez internet, w zaciszu domu jest całkiem prosta. Poniżej powiemy jak otworzyć konto w kantorze internetowym, by móc później o dowolnej porze dnia czy nocy kupować i sprzedawać waluty.

Aby założyć konto w kantorze internetowym (polecam Walutomat - czytaj opinie) musimy się do tego przygotować, aby wszystko poszło sprawnie i szybko. W ramach przygotować, musimy otworzyć konto walutowe (lub kilka kont walutowych jeśli chcemy wymieniać wiele walut). Nie jest to trudne i skomplikowane i zwykle możemy to zrobić bez wychodzenia z domu dzięki bankowości internetowej. Gdy mamy już konta, możemy usiąść wygodnie na kanapie i otworzyć konto w kantorze internetowym. Procedura praktycznie w każdym z kantorów online wygląda podobnie, więc bez względu na to który kantor wybierzemy, będziemy postępować podobnie. Proces rejestracji zaczyna się od podania podstawowych danych osobowych znajdujących się w dowodzie osobistym, numerów kont - złotówkowego i walutowych - numeru telefonu i adresu e-mail. Dane te musimy zweryfikować. Zwykle w tym celu wykonujemy przelew weryfikacyjny z naszego bankowego rachunku, a także potwierdzamy nasz telefon, wpisując w odpowiednie miejsce kod, jaki został przesłany na nasz telefon. Jeżeli wszystkie nasze dane zostaną potwierdzone, kantor otworzy dla nas rachunki, jeden w złotówkach a drugi w walutach. Jeżeli będziemy chcieli kupić Euro, musimy przesłać na nasze złotówkowe konto w kantorze pieniądze i za ich pomocą kupić walutę. Następnie z kantoru musimy przesłać Euro na nasze konto walutowe i już możemy z nich korzystać.

Korzystanie z kantorów internetowych jest niezmiernie łatwe i przypomina korzystanie z bankowości internetowej. Wszystkie czynności wykonujemy bez wychodzenia z domu o dowolnej dla nas porze. Dlatego są one tak popularne, zwłaszcza że oferują one najlepsze kursy wymiany walut. 


finansmaniak

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Czwartek
Styczeń 2022
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Anieli, Juliana, Przemysława