Blogi - Blog Jurka

Czy plisy okienne są trwałe?
Jureczko

Rolety plisowane od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Są niezwykle funkcjonalne, a do tego ciekawie wyglądają. Wiele osób ma jednak wątpliwości co do tego, czy tak specyficzne osłony wystarczają na długo. Dowiedz się, czy plisy okienne są trwałe!

2019-06-24 16:26:18

Idealne rolety powinny chronić przed słońcem oraz wzrokiem ciekawskich sąsiadów, być wygodne, a także odpowiednio wytrzymałe. Są elementem wyposażenia, który jest codziennie używany, dlatego muszą dobrze znosić wielokrotne rozwijanie i zwijanie. Czy w takim razie plisy okienne są trwałe?

Jak działają plisy okienne?

Plisy okienne Cosino ONE składają się z materiału złożonego w harmonijkę, rozpiętego na dwóch profilach. Dzięki takiej budowie można rozwijają się z góry na dół, a także odwrotnie. Da się je także rozsunąć na dowolnej wysokości okna. Ta sprawia, że są niezwykle funkcjonalne. Z ich pomocą można osłonić wzrok przed rażącym słońcem lub skryć się przed osobami z zewnątrz, bez potrzeby zasłaniania całego okna!

Czy plisy okienne często się psują?

Ponieważ profile przesuwa się ręcznie, wiele osób zastanawia się, czy plisy okienne często się psują. Ze względu na swój mechanizm działania są faktycznie bardziej narażone na usterki, ale poprawnie użytkowane będą bezproblemowo się sprawować. Najważniejsze jest, by obchodzić się z nimi delikatnie. Odpowiednio zamontowane nie będą stawiać oporu, więc nie ma mowy o szarpaniu profili. Nie wolno także pozostawiać ich zbyt długo w stanie pełnego rozwinięcia – plisy na tkaninie mogą się rozprostować.

Które plisy okienne są najtrwalsze?

Ogromny wpływ na wytrzymałość tych osłon ma też jakość wykonania. Plisy okienne są najtrwalsze, gdy zostały zamówione na wymiar. Tylko wtedy ma się także pewność, że są idealnie dopasowane do okien i da się je przesuwać bez oporu lub nadmiernego luzu. Co więcej, można wtedy również dobrać tkaninę do wystroju oraz własnych potrzeb.

Jeśli zależy Ci na tym, by plisy okienne były trwałe, zamów je na wymiar. Otrzymasz produkt wykonany ze spersonalizowanych materiałów najwyższej jakości, w perfekcyjnych wymiarach. Dzięki temu zminimalizujesz ryzyko usterek, a nawet gdy te się pojawią – możesz skorzystać z profesjonalnych napraw!


Jureczko

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Wtorek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza

Werwa Sport