REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Kolejny pirat zatrzymany przez grupę Speed

Na Sygnale

Za nami kolejny miesiąc działań grupy „Speed”. Jej nadrzędnym zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo na drogach i zdecydowane reagowanie na wszelkie przejawy agresywnych i nieodpowiedzialnych zachowań w ruchu drogowym. Ta specgrupa codziennie skutecznie walczy z piratami drogowymi. Wczoraj na Katowickiej zatrzymali kolejnego pirata, który pędził ponad 100 km/h w terenie zabudowanym.

Policjanci z grupy "Speed" zwalczają agresywne zachowania na drogach. Jednym z jego przejawów jest znaczne przekraczanie prędkości, które może być zagrożeniem dla innych. Stróże prawa stanowczo reagują na takie wykroczenia, o czym przekonał się kierowca osobówki z zamieszczonego zdjęcia. 32-letni kierowca hyundaia, w Chorzowie na ul. Katowickiej przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h terenie zabudowanym. Mieszkaniec Rudy Śląskiej został ukarany mandatem karnym oraz zatrzymano mu prawo jazdy za popełnione wykroczenie.

Grupy "Speed" działają w całym kraju. Do służby kierowane są zarówno radiowozy nieoznakowane z wideorejestratorami, ale także te oznakowane, z laserowymi miernikami prędkości. Tak wyposażeni stróże prawa zdecydowanie reagują na wszelkie przypadki łamania prawa na drodze.

Źródło: KMP Chorzów

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


policjaSpeedpirat drogowybezpieczeństwokierowcyzagrożenie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

15
Środa
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Henryka, Igi, Włodzimierza