REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Strażnicy miejscy wsiedli na rowery

Na Sygnale

Chorzowscy strażnicy miejscy mają już za sobą pierwsze patrole rowerowe. Gdzie można ich spotkać? Na co zwracają szczególną uwagę? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Galeria zdjęć


Ruszyły patrole rowerowe na terenie naszego miasta. Strażnicy przemieszczający się na jednośladach pojawiają się w parkach, na uliczkach osiedlowych, palcach zabaw i skwerach, czyli wszędzie tam, gdzie trudniej dotrzeć radiowozem. Na co zwracają uwagę mundurowi?

Pod lupą strażników z pewnością znajdą się osoby popełniające pospolite, dość często spotykane wykroczenia, ale nie tylko. W związku z panującą epidemią koronawirusa, przyglądają się oni także mieszkańcom, którzy przebywając poza domem, nie stosują się do wprowadzonych obostrzeń.

- Funkcjonariusze będą między innymi zwracać uwagę na osoby spożywające alkohol w miejscach publicznych lub zakłócające spokój, porządek, a także na przestrzeganie obostrzeń dotyczących obowiązku zakrywania ust i nosa - poinformowali strażnicy miejscy.

Chorzowianie mogli już dostrzec pierwsze patrole strażników miejskich, m.in. na terenie Parku Śląskiego i pod Szybem Prezydent.

 

Fot. Straż Miejska

Tomasz Breguła

Udostępnij:


patrole roweroweChorzówstraż miejska

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

15
Środa
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Henryka, Igi, Włodzimierza