AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Park Śląski jak malowany

Rozrywka

Drogie dzieci, za tydzień obchodzić będziecie swoje wspaniałe święto. Z okazji Dnia Dziecka Park Śląski przygotował dla was szereg atrakcji. Obserwujcie profil parku i stronę internetową. Będzie się działo! Już dzisiaj zaczynamy świętowanie zapraszając was do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pn. „Park Śląski jak malowany”.

W celu wzięcia udziału w konkursie należy przygotować pracę plastyczną związaną z tematyką Parku pod hasłem przewodnim „Park Śląski jak malowany” i dostarczyć ją do siedziby organizatora (osobiście, listownie lub skan elektronicznie). Nie zapominajcie o załączeniu formularza wypełnionego przez waszego rodzica lub opiekuna!

Inicjatorzy konkursu liczą na ogromną inwencję twórczą! Narysujcie, namalujcie lub wyklejcie wasze pomysły. Zapraszamy do zabawy wszystkie dzieci. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci do lat 6 oraz od 7 do 16 roku życia. Macie czas do najbliższego piątku do godz. 12.00 (29 maja 2020 r.).

Wszystkie dzieci, które wezmą udział konkursie będą mogły podziwiać swoje prace w albumie na profilu Parku Śląskiego na Facebooku oraz na stronie internetowej. Już 1 czerwca, w Dzień Dziecka ogłoszone zostaną wyniki konkursu.

Najciekawsze, najpiękniej wykonane czy po prostu najbardziej zaskakujące prace zostaną nagrodzone wspaniałymi nagrodami! Za I miejsce w obu kategoriach Zwycięzcy otrzymają po 2 vouchery na bezpłatny przejazd Elką, a dla zdobywców I, II i III miejsca przygotowane zostały pakiety gadżetów!

Regulamin konkursu

Załącznik nr 1: pdfZałącznik_nr_1_do_Regulaminu_-_Formularz_dla_opiekuna_prawnego.pdf

Nie czekaj, rysuj już dziś „Park Śląski jak malowany”

Źródło: Park Śląski

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


Park ŚląskiPark Śląski jak malowanykonkurs plastycznydzieciDzień Dziecka

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

15
Środa
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Henryka, Igi, Włodzimierza