REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Strażnicy znaleźli skradziony rower miejski

Na Sygnale

Strażnicy miejscy patrolujący Park Hutników zauważyli mężczyznę prowadzącego rower, który przypominał wyglądem jednoślady dostępne w ramach systemu rowerów miejskich. Przeczucie ich nie zawiodło. Teraz sprawą zajmuje się chorzowska policja.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek (18 maja) około godziny 14:30. Podczas patrolu Parku Hutników funkcjonariusze zauważyli mężczyznę prowadzącego jednoślad, który wyglądem przypominał rower miejski. Intuicja ich nie zawiodła.

Był to jeden z pojazdów, jakie mieszkańcy mogą wynająć w ramach systemu rowerów miejskich Kajteroz, lecz z usuniętymi emblematami identyfikacyjnymi oraz prywatnym zapięciem. - Mężczyzna oświadczył, że znalazł rower jesienią, jednak w bazie ewidencji figurował on jako skradziony. Sprawę przekazano policji, celem przeprowadzenia dalszych czynności wyjaśniających - poinformowali chorzowscy strażnicy miejscy.

Niestety nie było to pierwsze tego typu zdarzenie odnotowane w naszym mieście. Blisko rok temu temu funkcjonariusze patrolujący ul. Krzyżową również zauważyli mężczyznę poruszającego się na rowerze miejskim, który miał usunięte emblematy identyfikacyjne. Wówczas także okazało się, że jednoślad został przez niego skradziony. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Tomasz Breguła

Udostępnij:


NextbikeChorzówsystem rowerów miejskichKajterozstraż miejskakradzieżPark Hutników

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Sobota
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama