REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Niebieskie wracają do hali

Sport

W piątek piłkarki Ruchu odbyły ostatni trening na Orliku, od dzisiaj znów będą mogły ćwiczyć w hali przy ul. Dąbrowskiego.

REKLAMA

18 maja rozpocznie się trzeci etap luzowania restrykcji, a także "odmrażania" sportu podczas pandemii koronawirusa. Dozwolone będzie korzystania z hal sportowych (liczba osób uczestniczących w zajęciach jest uzależniona od powierzchni obiektu).

KPR Ruch Chorzów po ponad dwóch miesiącach znów będzie mógł przeprowadzić trening w hali przy ul. Dąbrowskiego. - Wchodzimy od poniedziałku. Będziemy trenować w pełnym składzie - mówi Marcin Księżyk, trener "Niebieskich"

Jak już informowaliśmy, od 6 maja nasza drużyna trenowała w grupach, na Orliku. Ostatnie takie zajęcia odbyły się w piątkowy poranek.

- To były treningi sprawnościowo-stabilizacyjno-kondycyjne, bez piłek. Traktujemy to jako okres roztrenowania, nie czas na ocenianie kondycji poszczególnych zawodniczek - dodaje Marcin Księżyk.

Wcześniej - w czasie izolacji - piłkarki dbały o formę indywidualnie. - Mieliśmy to pod kontrolą, dziewczyny cały czas się ruszały, oczywiście każda na miarę swoich możliwości. Jedne miały więcej miejsca na trening - w domu czy w ogródku, inne ćwiczyły w mieszkaniu - dodaje trener Ruchu.

Ruch będzie trenować w hali prawdopodobnie do końca maja.

Źródło: KPR Ruch Chorzów

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


KPR Ruch ChorzówMarcin Księżykpiłka ręcznaNiebiescytreningiCOVID-19

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Sobota
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama