AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Serwis sprzętu AGD w Chorzowie - sprawnie, rzetelnie i profesjonalnie

Turystyka

Czy serwis sprzętu AGD w Chorzowie musi w większości przypadków kończyć się transportem do warsztatu i nieprzewidywalnymi kosztami? My udowadniamy, że tak nie musi być. Sposób naprawy wybranego urządzenia jest w gruncie rzeczy zależny od profesjonalizmu specjalistów. W Fix AGD zatrudniamy najlepszych.

Naprawa AGD Chorzów - doświadczenie i umiejętności

Zdecydowana większość napraw urządzeń AGD może być realizowana w domu Klienta. Spektrum realizowanych przez wykonawcę czynności "na miejscu", zależy przede wszystkim od posiadanych narzędzi i kwalifikacji.

Nasz zespół posiada i jedno i drugie! Nasz serwis AGD Chorzów to profesjonalnie działający podmiot, który usuwa większość usterek szybko i... tanio! Innowacyjny sposób prowadzenia działalności znacznie ułatwia sprawną naprawę sprzętu. Klienci odzyskują w pełni działające urządzenie praktycznie od razu, bez konieczności jego przetrzymywania w warsztacie.

Atuty naszej usługi naprawy AGD

Zgodnie z tym o czym mówiliśmy wcześniej, korzystanie z naszych usług wiąże się z szeregiem korzyści.

Oto najważniejsze z nich:

1. Serwis mobilny działa na terenie całej aglomeracji śląskiej. Dojeżdżamy możliwie jak najszybciej, reperując większość usterek od razu.

2. Zapewniamy jak najszybszą naprawę uszkodzonych urządzeń. Mamy świadomość, że dla naszych Klientów czas jest najważniejszy.

3. Ograniczamy koszty świadczonych przez nas usług. Nasi Klienci oszczędzają na transporcie, gdyż posiadamy narzędzia, które umożliwiają szybką naprawę w domu Klienta.

4. Nasze usługi realizujemy w pełni profesjonalnie. Na każdą z nich udzielamy stosownej gwarancji, zgodnie ze specyfikacją techniczną realizowanej naprawy.

Lokalizacja naszego serwisu AGD

Chorzów - jako jedno z niewielu miast - może poszczyć się bardzo korzystnym położeniem geograficznym. Znajduje się ono praktycznie w centrum aglomeracji śląskiej, która na dodatek jest doskonale skomunikowana. Dzięki temu nasi Klienci mieszkający na terenie tego miasta mogą liczyć na jeszcze szybszą realizację wszystkich naszych usług!

Dzięki bardzo rozbudowanej sieci dróg i autostrad, możemy już w kilkadziesiąt minut dojechać do Państwa domu lub mieszkania. Mamy świadomość, że - z punktu widzenia Państwa - jest to bardzo pożądany atut. Sprzęt AGD jest kluczowy z punktu widzenia prawidłowo funkcjonującego gospodarstwa domowego. Uszkodzona pralka lub zmywarka może nie tylko uniemożliwić realizację poszczególnych prac, ale (zwłaszcza w mieszkaniach) utrudnić życie sąsiadom i bliskim.

Zakres świadczonych usług naprawy AGD

Oferowane przez nas usługi to głównie naprawa pralek, zmywarek, płyt indukcyjnych, pralko suszarek, piekarników czy programatorów. Nasza firma Fix AGD nie ogranicza się wyłącznie do naprawy konkretnej usterki.

Będąc nowoczesnym, profesjonalnym i wszechstronnym podmiotem serwisowym, realizujemy również usługi z zakresu:

  • Kompleksowej analizy stanu technicznego urządzenia, dzięki której jesteśmy w stanie na miejscu zdiagnozować problem i szybko wycenić koszt naprawy.
  • Wymiany poszczególnych, wadliwych elementów urządzenia, bądź ich szybkiej naprawy, w zależności od charakterystyki technicznej sprzętu i stopnia złożoności usterki.
  • Ulokowania sprzętu w miejscu, w którym znajdowało się w momencie wystąpienia awarii. Jesteśmy podmiotem, który nie pozostawia sprzętu w przypadkowym miejscu. Co więcej - w ramach świadczonych usług instalujemy go i testujemy.

Podsumowanie

Na rynku usług serwisowych jest niewiele firm, które w tak kompleksowy i złożony sposób podchodziłyby do naprawy nowoczesnego sprzętu AGD różnych producentów. Naszym atutem jest szybkość usunięcia awarii i szeroka gama narzędzi, które dostępne są w ramach serwisu mobilnego. Więcej informacji na nasz temat można znaleźć na stronie https://fixagd.pl/naprawa-sprzetu-agd/chorzow/

Bartłomiej Czaja

Udostępnij:


agdchorzówrtv

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Czwartek
Październik 2021
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Narcyza, Serafina, Wioletty